top of page

Mimořádně závažné informace o nástupu NWO – Svobodné rádio


Nový světový řád (též známé jako zkratka NWO, podle anglického New World Order) je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit kontroluje a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Jedná se o teorii, která se stala populární po roce 1990.Jde však opravdu o pouhou konspiraci? Úplnou náhodou jsem se dostal k internetovému vysílání Svobodného rádia - Studio Beta. Jednalo se o Mimořádně závažné informace o nástupu NWO. Přiznám se, že se mi chvílemi dělala husí kůže po těle. Pokud by byla pouhá polovina z řečeného pravda, máme se na co těšit. Problém je, že hmatatelné náznaky NWO v současnosti probíhají.

Chvílemi jsem si říkal, že se v rádiu asi zbláznili, ale protože sleduji jiná svobodná média a vím, že i v církvích se něco podivného odehrává, lze se nad obsahem vysílání pouze hluboce zamyslet. Materiály poskytují přesné termíny, kdy a jak budou uvedeny v platnost nová nařízení skrze církev EU a OSN, které povedou k urychlení a nastolení NWO. V rádiu se hovoří o jednotné vládě, jednotné armádě, jednotné světové víře se značkou New Age. Kdybych něco o New Age nevěděl, domníval bych se, že jde o naprostou pitomost, ale bohužel tomu tak není.

Řada kritiků New Age správně podotýká, že tato ideologie má globalistický a totalitní charakter. Jeho mluvčí hovoří otevřeně o vládě New Age či taky plánu New Age, jenž obsahuje všecko, co nabízejí utopie, jmenovitě záměr vybudování světa-stroje, ve kterém bude zmiňovaný proletář ( Gemeinermann, Everyman, Homo Sovieticus), tento reprezentant „lidského potencionálu“, podléhat byrokracii, kulturní i civilizační uniformitě, rovnostářství, militarizaci, přerozdělování statků a eliminaci (osob politicky nepřizpůsobivých). Typické pro New Age je rovněž fakt, že nesvádí pouze prostotou svých myšlenek a jednoduchými recepty, ale i náboženskou rétorikou, propaguje přece světové náboženství, čímž slibuje i ukončení náboženských rozporů a válek, přičemž „osvíceným“ slibuje „samospasení“.

No nic, vraťme se k rádiu. Teprve čas ukáže zda jde o fakta či konspirace, ale za poslech to rozhodně stojí. Uvidíme co z řečeného se bude naplňovat.

Více ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=n9vvNfUVHGA

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page