top of page

Otevřený dopis prezidentu Putinovi


Vážený pane prezidente,

jsem jen obyčejný člověk, ale stačí mi sledovat dostupné informace, abych pochopil, že to, co se dnes děje ve světě, není v pořádku. To, kam se tento svět snaží zatáhnout teroristické NATO pod vedením USA, je šílenství, které je nutné zastavit. Jsem z Česka a Slovenska - a i když Vám píšu z vlastní iniciativy, mohu Vás ujistit, že by se pod tento dopis podepsaly tisíce lidí našich národů.

Je mi jasné, že Vaše situace je složitá a nemáte to jednoduché, ale věřte, že většina normálních Evropanů k Vám vzhlíží, jako k poslední naději k zastavení teroru. Vím, že naše krajiny jsou součástí NATO a tedy de facto Vaši nepřátelé. Berte však, prosím, v úvahu, že jsme v NATO jen zásluhou našich zaprodaných politiků,kteří o členství v této teroristické organizaci rozhodli bez souhlasu svých národů a nikdo jim ten souhlas nedal. Já osobně tyto politiky považuji za vlastizrádce, kteří snad jednou stanou před řádným soudem lidu.

Každý normálně myslící člověk u nás má velké obavy o budoucnost. Každý má obavy z války a čím dál víc lidí si uvědomuje, kdo má ve skutečnosti zájem na rozpoutání války v Evropě. Čím dál víc lidí uvažuje o útěku do Ruska a čím dál víc lidí má jasno v tom, proti komu bojovat. Je u nás většina lidí, kteří by nešli jako Slovani bojovat proti Slovanům. Vlna vzdoru a odporu proti NATO a USA agresorům roste každým dnem a věřím, že bude růst dál.

Proto Vám, vážený pane prezidente, píšu tento dopis, abych Vás ujistil, že slovanské národy stojí při Vás, že když na to přijde, tak většina z našich národů bude vědět za koho bojovat, že sice máme prodejné politiky, ale naše národy na prodej nejsou a nebudou.

S přáním pevných nervů, zdraví a rozvahy Vás zdraví jeden Člověk z milionů normálně myslících lidí Evropy.

Lupo Anetta - Česko a Slovensko. -------------------- Lupo Anetta www.lupoanetta.estranky.cz mobil +420 603 243 037


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page