Otevřený dopis prezidentu Putinovi


Vážený pane prezidente,

jsem jen obyčejný člověk, ale stačí mi sledovat dostupné informace, abych pochopil, že to, co se dnes děje ve světě, není v pořádku. To, kam se tento svět snaží zatáhnout teroristické NATO pod vedením USA, je šílenství, které je nutné zastavit. Jsem z Česka a Slovenska - a i když Vám píšu z vlastní iniciativy, mohu Vás ujistit, že by se pod tento dopis podepsaly tisíce lidí našich národů.

Je mi jasné, že Vaše situace je složitá a nemáte to jednoduché, ale věřte, že většina normálních Evropanů k Vám vzhlíží, jako k poslední naději k zastavení teroru. Vím, že naše krajiny jsou součástí NATO a tedy de facto Vaši nepřátelé. Berte však, prosím, v úvahu, že jsme v NATO jen zásluhou našich zaprodaných politiků,kteří o členství v této teroristické organizaci rozhodli bez souhlasu svých národů a nikdo jim ten souhlas nedal. Já osobně tyto politiky považuji za vlastizrádce, kteří snad jednou stanou před řádným soudem lidu.

Každý normálně myslící člověk u nás má velké obavy o budoucnost. Každý má obavy z války a čím dál víc lidí si uvědomuje, kdo má ve skutečnosti zájem na rozpoutání války v Evropě. Čím dál víc lidí uvažuje o útěku do Ruska a čím dál víc lidí má jasno v tom, proti komu bojovat. Je u nás většina lidí, kteří by nešli jako Slovani bojovat proti Slovanům. Vlna vzdoru a odporu proti NATO a USA agresorům roste každým dnem a věřím, že bude růst dál.

Proto Vám, vážený pane prezidente, píšu tento dopis, abych Vás ujistil, že slovanské národy stojí při Vás, že když na to přijde, tak většina z našich národů bude vědět za koho bojovat, že sice máme prodejné politiky, ale naše národy na prodej nejsou a nebudou.

S přáním pevných nervů, zdraví a rozvahy Vás zdraví jeden Člověk z milionů normálně myslících lidí Evropy.

Lupo Anetta - Česko a Slovensko. -------------------- Lupo Anetta www.lupoanetta.estranky.cz mobil +420 603 243 037


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square