top of page

Neziskovky rozdělují společnost, aneb kdo šíří nenávistNeziskové organizace byly původně založeny k obecně prospěšné činnosti, například na pomoc lidem v nouzi nebo k boji proti bezpráví. Bohužel tyto organizace byly v poslední době zneužity jako nástroj politické moci k šíření propagandy za multikulturní společnost a k prosazování něčích zájmů. Z některých z nich se staly reklamní agentury. Neziskové organizace na ovlivňování občanů mají přes 1 miliardu korun českých. ČLOVĚK V TÍSNÍ, HATEFREE, UNHCR, META...


Jejich mediální kampaň je velice účinná, protože útočí na lidské city. Jejich praktiky se v posledních měsících dají přirovnat k praktikám šmejdů. V pozadí neziskovek stojí různé pochybné organizace, politici a nejbohatší lidé světa hájící své zájmy. Neziskovky, které mají hájit ušlechtilé hodnoty naší společnosti, jsou často zneužity k manipulaci veřejnosti, šíření propagandy a dokonce i k rozpoutání státního převratu. Zastupují činnost, která dříve spadala výhradně pod zpravodajské agentury, jako je CIA. A k těmto zavrženíhodným činnostem si pomáhají slovy jako je "dobro" nebo "pomoc".


V České republice jejich provázanost s Českou televizí a naší vládou je více než alarmující. Ze státního rozpočtu jim ročně plynou obrovské sumy peněz a každým rokem tato částka narůstá.


Vliv neziskových organizací každým dnem sílí. Organizace, které nikdo z nás nevolil, nám říkají, co máme dělat, a rozhodují, jakým směrem se bude vyvíjet naše společnost. Můžou legálně operovat na území všech států světa a místní občané je dokonce budou podporovat. Tyto organizace mají prakticky neomezený rozpočet k vyvíjení svých činností. Záleží pouze na tom, jestli lidé, jako je George Soros, budou chtít některou z těchto organizací použít k prosazení svých zájmů.


Vítězslav Jandák vytáhl těžký kalibr na neziskové organizace: „V Americe, když vyhrál Obama nad McCainem a byl to tvrdý souboj, tak McCain jako chlap přišel a řekl: Gratuluji vám k vítězství, od teď jste můj prezident. Tak se chovají chlapi. Ale tahle lidská chamraď, ten póvl, ten to nedokáže.“


„Aktivisté neziskových organizací šířící lásku a humanismus, podobně jako teroristé, žijí ve zvláštním světě, kde se mísí naivita, láska a nenávist ve smrtelném koktejlu blbosti. Nedivím se, že na popud hloupé husy - aktivistky školní děti z Prahy 4 házely kuličky hlíny na obraz prezidenta Zemana. K tomu lze dodat, že lidé jako výše zmíněná aktivistka jsou nebezpeční i pro Evropu,“ myslí si senátor Jaroslav Doubrava. Na tomto příkladu jasně vidíme, kdo učí nenávisti.


Lidé z neziskovek jsou podle jeho slov ideálním cílem islamistů „pro svou naprostou vykolejenost z reálného uvažování, možná by se dalo říci i debilitu“. Proto prý také pomáhají v nelegální migraci lidí z islámských zemí do EU.


Poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák si podobně jako senátor Doubrava příliš nelámal hlavu s ostřejším výrazem. Ve své reakci se Jandák zaměřil především na tzv. neziskové organizace, jejichž jedna pracovnice právě s nápadem házení hlíny na plakát s prezidentem přišla. „Neříkejme neziskové organizace, ty jsou tak ziskové, že to svět neviděl,“ je přesvědčen.


„Tyhle bandy jsou v podstatě nekontrolovatelně financovány. Když jsme v parlamentu schvalovali zákon o registru smluv, tak z toho neziskové organizace vypadly, ty nejsou pod žádným dohledem. Ty mohou být financovány od kohokoli, kdykoli a kýmkoli. Tak neříkejme tomu neziskové organizace. Jsou to velmi ziskové organizace lumpů, kteří nabádají k trestným činům. Jsem tak rozčílený, že nevím, jak víc reagovat,“ sděluje poslanec ČSSD.


Podle mne jsou to prostě neziskovkáři, kteří rozděluji naši společnost. Nemohou se smířit s demokratickým systémem, volbami, vítězstvím jiného kandidáta, nežli byl jejich vlastní kandidát. Jsou to ti házeči vajíček na Zemana, Schapirovi červenokaretníci, neziskovkáři pomáhající vědomě či nevědomě infiltrovat teroristy.


Lidé z neziskovek nechtějí chápat to co prohlásil velitel sil NATO v Evropě generál Philip Breedlove v branném výboru amerického Senátu. Breedlove prohlásil, že teroristé, zločinci a zahraniční žoldnéři jsou každodenně součástí přílivu migrantů do Evropy. Přitom mnozí evropští i někteří čeští politici dlouho odmítali připustit, že s vlnou migrantů přicházejí do Evropy i radikální islamisté. Generál Šedivý hovoří naprosto jasně o tom, že ten přesun byl zcela evidentní, ale bohužel v době, kdy už se na toto téma mluvilo, když analytici upozorňovali, že migrační vlna je takto zneužívána právě těmito lidmi, tak mnozí z různých politických důvodů, třeba přehnané korektnosti, možná i servilnosti k některým státům Středního východu to významně odmítali. A stalo se to, že do Evropy se dostávali a pravděpodobně ještě pořád dostávají lidé, kteří tady nemají co dělat a kteří jsou nositeli terorismu.


A právě za to podle senátora Jaroslava Doubravy mohou lidé z neziskovek. O těch se vyjadřuje následovně:


„K okupaci jakékoliv oblasti není potřeba jenom invazní armády. Zde je výčet podmínek: a) mít v zemi síť ochotných očí a hub, které poskytují invazní skupině informace o čemkoliv, b) znát nelegální ekonomické sítě a kriminální sítě, a politické klientské sítě, tedy koho lze a kde podplatit nebo zastrašit, c) poznat idioty a kolaboranty, tedy osoby natolik hloupé, že z dobré vůle budou invazním skupinám pomáhat, a natolik šikovné, aby (aniž by to pochopili) lobovali podle potřeb invazní skupiny. Jak ministr Pelikán, Dienstbier, Uhl a jeho manželka Šabatová, nebo hloupá aktivistka, která děti nabádala, aby házely hlínu na portrét prezidenta,“ míní senátor. Znovu si připomeňme, že lidé z neziskovek jsou podle Jaroslava Doubravy ideálním cílem islamistů „pro svou naprostou vykolejenost z reálného uvažování, možná by se dalo říci i debilitu“.


Jenže kdykoliv si někdo dovolí označovat uprchlíky za ekonomické imigranty či dokonce za potenciální bezpečnostní hrozbu, je rychle onálepkován jako xenofob. Zajímalo by mne zda se to týká, také pana generál Philipa Breedlova...Podle mnohých politiků jsou problematické samotné neziskové organizace, jejichž motivace není mnohdy průhledná, stejně jako jejich financování.


Podle Viktora Lošťáka- financování tzv. neziskového sektoru z veřejných rozpočtů se plíživě stává jedním z nejpodstatnějších témat této země.


Nekonečné seznamy příjemců dotací budí pohoršení neúčinností, nákladností nebo i úplnou absurditou účelů, k nimž jsou peníze použity. Rozhořčení nad tím, jak nesmyslně jsou často utráceny naše daně, by však nemělo být hlavním předmětem diskuze o neziskovkách. Problém dotací neziskovému sektoru je hlubší. Je to problém systémový, problém, který ohrožuje samotné demokratické uspořádání.


Občané z veřejných prostředků platí nevolené subjekty, které prosazují politickou agendu. Ještě jednou zdůrazňuji - politickou. Ne agendu pomoci bližním, kterou se zaštiťují. Aniž by musely projít volbami, získávají tzv. neziskové organizace peníze na to, aby ovlivňovaly politická rozhodnutí, zákony, samu budoucnost země.


ZDROJ ZDE:

http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/neziskovky-rozdeluji-spolecnost-aneb-kdo-siri-nenavist.html


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page