„Nesmrtelný pluk“ světa: vzpomínková akce proběhne ve 39 zemích

May 6, 2016

 
V Evropě
 

9. května v Berlíně účastníci akce půjdou od Braniborské brány k vojenskému památníku Tiergarten, kde je pohřbeno více než 2 tisíce krasnoarmějců.

 

V Itálii průvod půjde v historickém centru Benátek – na Slovanském nábřeží a ve Španělsku se akce uskuteční v ulicích pobřežního pásu Costa Brava.

 

Poprvé se bude průvod „Nesmrtelného pluku“ konat v Londýně a bude směřovat od Trafalgarského náměstí k Westminsterskému paláci. Účastníci vyjdou od budovy Národní portrétní galerie ve 14:30 místního času.

 

V Paříži průvod projde 8. května z náměstí De la Bastille ke hřbitovu Père-Lachaise, kde se bude konat obřad položení květin k památníku sovětských partyzánů, účastníků francouzského odboje. Kromě toho bude poprvé svědkem průvodů „Nesmrtelného pluku“ i město Štrasburk na severo-východě Francie. Tam akce proběhne v parku „Citadela“.

 

V rakouském hlavním městě bude průvod už podruhé, a to stejně jako v Paříži 8. května, protože se organizátoři rozhodli dát možnost přijít i studentům a pracujícím občanům.

 

Podrobnosi zde:

http://www.nwoo.org/2016/05/06/nesmrtelny-pluk-sveta-vzpominkova-akce-probehne-ve-39-zemich/

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook