top of page

Českem projede další armádní konvoj USA, bude větší než minule


Českem projede další armádní konvoj USA, bude větší než minule. Tak začíná 12. 4. 2016 zpráva i.DNES.cz. Koncem května projede Českem další konvoj amerických vojáků. Z Německa na cvičení Saber Strike do Pobaltí by se mělo přesunout 800 vojáků a 250 kusů techniky. Konvoj tak bude větší než předchozí dva. Američané by měli strávit noc ve Vyškově a případně i v Přáslavicích. Plánuje se také společné cvičení české a americké armády.


Zdroj:

http://zpravy.idnes.cz/konvoj-usa-presun-pres-ceskou-republiku-ffg-/domaci.aspx?c=A160412_101359_domaci_hro


Průjezd armádních konvojů vojsk USA, jejich stálé přibližování ke hranicím Ruska je provokací, která je proti zájmům občanů České republiky. Pokud vláda ČR souhlasí s tím, že na našem území budou bezdůvodně operovat vojáci USA, měla by být postavena před soud pro vlastizradu a okamžitě by měla podat demisi.


Průjezd armádních konvojů vojsk USA, jejich stálé přibližování ke hranicím Ruska je provokací, která je proti zájmům občanů České republiky. Pokud vláda ČR souhlasí s tím, že na našem území budou bezdůvodně operovat vojáci USA, měla by být postavena před soud pro vlastizradu a okamžitě by měla podat demisi.Právě přede mnou na stole leží malá kniha, jen 120 stran, od novináře Stevena Stewarta, Výbušnina, operace CIA Splinter Factor z roku 1974. Kdo ještě nevěří tomu, co právě prožíváme my, žijící v roce 2016, tomu tuto knihu velice doporučuji. Výbušnina vypráví o přímém podílu americké CIA na procesech v padesátých letech v Maďarsku, Polsku, Bulharsku a v Československu. Odhaluje, proč právě Československo bylo nejkrutěji postiženo v zájmu globální strategie americké politiky.


Kniha potom, co vyšla, nebyla hned přeložena do češtiny. U nás byla vydána až v roce 1991. Kniha totiž nezamlčuje podíl Sovětského svazu na tragických událostech po roce 1968, tedy v době vojenské intervence států Varšavské smlouvy (mimo Rumunska) v Československu a vztah KSČ k procesům padesátých let.


Po 17. Listopadu 1989 se rozproudila kampaň dokazující, že poválečný vývoj u nás byl dobou temna. Za jeden z nejvážnějších důkazů slouží procesy v padesátých letech. Bylo by dobře se co nejdříve seznámit se stanoviskem autora knihy, který napsal svou knihu s rozhořčením nad tím, co se u nás dělo. Kdo ale z mocných o to stojí a proč média zamlčují pravdu? Důvod je prostý.


Fakta zachycená v knize vrhají jiné světlo na americkou politiku, než jak se líčí dnes.


Akce Splinter Factor, která je dodnes nejpřísněji utajovaná, prokazuje účast CIA a konkrétně Allana Dullese na vyvolání procesů proti významným funkcionářům komunistických stran zemí střední a východní Evropy.


Kdy se asi dozvíme fakta o tom, jak naše životy ovlivňují agenti CIA dnes a kdy prohlédneme vlastní hloupost. Věřili jsme v roce 1989 ve svobodu a demokracii. Místo toho jsme se dočkali totality ze strany USA a EU. Jsme zavlečení do hry, která je velmi nebezpečná. Všechno, co se právě kolem nás děje, má stejné příznaky, jaká mají padesátá léta, která byla zločinná, ale stalo se tak pod taktovkou CIA. O tom zřejmě nevěděli ani komunisté.
Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page