top of page

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, jak ohromný ohlas vyvolal Dopis ruskému lidu, dovolujeme


Odpověď Ing. Oldřicha Lukáše:


Dobrý den, přátelé,

děkuji Vám za Vaše reakce na Dopis ruskému lidu, za Vaše slova i podporu. Dostal jsem od vás spoustu nádherných mailů, jeden hezčí než druhý. Bohužel, není v mých silách odpovídat vám individuálně, a tak si dovoluji odpovědět vám tímto hromadným mailem.


V dnešní době každý hlas pravdy, každá kapka selského rozumu, každý nezávislý postoj hrají obrovskou roli. V letošním roce se odehraje mnoho zlomových událostí a my musíme být připraveni čelit smrtonosným záměrům osy světového zla (Washington - Brusel - Ankara - Rijád) a jejích výkonných orgánů (EU komise, Trilaterární komise, Bilderberg, Římský klub atd.). A začít musíme úklidem ve vlastním nitru (rozpouštěním ega, napřímením zad a postavením se na vlastní nohy), abychom našli odvahu odhalit a pojmenovat podvratnou činnost našich vlastizrádců, jinak je nedokážeme z veřejného život a odstavit.


Světovláda si už nějaký pátek brousí zuby na naše zdroje, otrockou práci našich lidí, na naše objevy, patenty apod. A už také počítá s nasazením našich vojáků do války s bratrským slovanským národem Ruskem kdesi na východě v zájmu zrůdných imperiálních ambicí USA; nejlepší prý bude rozpoutat v Evropě atomovou válku mezi Ruskem na straně jedné a totálně vypatlaným otrokem CIA - útočným paktem NATO - na straně druhé. Jedinou šancí, jak tomu zabránit, je probudit národ z letité apatie a Blanického rytíře v každém z nás.


Proto šiřme pravdu, žijme pravdu a ona nás osvobodí! A nezapomínejme i přes nástrahy této těžké doby udržovat nitro čisté, šířit optimismus, víru a naději!


Nu, a pokud jde o pomoc z vyšších úrovní Bytí, či pomoc tzv. mimozemských civilizací (ať už si o nich myslí kdo chce, co chce), které tu a tam také zmiňujete, pak snad jediná připomínka:


"Klepejme a bude nám otevřeno, žádejme a bude nám dáno!" Čemu věříme, to přivoláváme a zesilujeme. A tak věřme a stane se to!


Děkuji Vám a přeji krásné jaro. To vše i jménem přátel a kolegů z ALIANCE národních sil - http://www.aliancens.cz/ a dalších spolupracujících organizací.


________________________________________________________


DOPISY


________________________________________________________

Pane Lukáši,


já Vás obdivuji a nesmírně si Vás vážím. Díky Vám vím, že v této krásné zemi, která je již 25 let mým domovem, zdravý rozum zvítězí. Už jsem pomalu propadávala zoufalství z toho, co se tady začalo dít během posledních 2 let. Mám na mysli přesně to, co tak trefně, prozíravě a se znalostí věcí popisujete v tomto otevřeném dopise.


Již delší dobu je mi smutno z toho, jak nejbližší moje přátele Češi a Slováci, kteří studovali se mnou v Rusku, kteří měli rádi ruské lidi, ruskou literaturu, hudbu, filmy, ruský humor, pohostinnost atd., jak i oni, vysokoškolsky vzdělaní lidi jsou ovlivněny protiruskou propagandou a mediálním masírováním. Jak mění svůj názor, jak propadají té stupidní korektnosti a častokrát se snad i bojí otevřeně přiznat, že mají jiný názor. Jak naslouchají té nehorázné pitomosti a lžím o "Nočních vlcích", například.


Zrovna dneska jsem se na toto téma bavila s pár známými a žasla jsem a bylo mi smutno z toho, jak mají "vymytý mozek". To všechno píšu hlavně proto, abych Vám vyjádřila svoji podporu v tom, co děláte, že dáváte naději, vyzýváte Slovany aby nezapomínali to, ЧТО БРАТЬЯМИ ИЗ ПОКОН ВЕКОВ БЫЛИ И БЫТЬ ТАКОВЫМИ ОСТАТЬСЯ ДОЛЖНЫ, sjednocujete lidí se zdravým úsudkem a - jak Vy říkáte - selským rozumem, prostě díky, že NEMLČÍTE.


I.J.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Ano, ano a ještě jednou ano, vážený pane inženýre Lukáši, s každou úžasně stavěnou větou - s každým Vaším výstižně psaným slovem souhlasím a děkuji za sebe, své děti a vůbec všechny potomky obyčejných a slušných lidí, kteří si zaslouží spokojeně žít na této planetě! Když se tu - v Karlově Studánce pacienti i místní potkáváme a dáváme se do řeči, takřka vždy se debata stočí k "žití". Zatím jsem se tu nesetkala s opačným názorem, jako bychom všichni mluvili stejnou řečí! A tak doufám, že svoje postoje všichni dáme na vědomí i při volbách! Srdečně Vás zdravím a zdraví také přeji! J. K.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dobrý deň pán Oldřich,

úvodom môjho mailu ĎAKUJEM z celého za Váš absolútne perfektný list, adresovaný našim bratom RUSOM, ktorí momentálne sú fakticky jediná mocnosť, ktorá dokáže nepriateľom vzdorovať aj vyspelou bojovou technikou.


"Veľký Medveď" a "Veľký Lev" môžu rátať aj pomocou "Velkej Orlice" s pomedzia Tatier.


Váš list ypovedá aj o tom, že ste čestný, inteligentný a otvorený muž, ktorý sa nebojí povedať nahlas svoj názor a ktorý je ochotný za dobrú vec riskovať aj prenasledovanie.


ĎAKUJEM za to, že hovoríte v ňom aj o všetkých podobne zmýšľajúcich ľuďoch hlavne SLOVANOCH, ktorí nezabúdajú na to, kde sú ich korene a vedia rozlíšiť dobro od zla a ktorí nie sú zapredaní proamerickým klamstvám a mamonu.


Neviem, kto Vás vychoval, ale môže byť na Vás právom hrdý, pretože im robíte isto veľkú radosť a česť hlavne svojim morálnym chovaním a politickým rozhľadom.


Len málokto vie tak trefne opísať DOBU TEMNA, ktorá sa momentálne snaží zotročiť celý svet pod jednu chorú globálnu mocnosť. Verím, že sa nám spoločnými silami podarí zvíťaziť a že príchod nášho spasiteľa obnoví na zemeguli "KRÁĽOVSTVO NEBESKÉ".


Želám Vám šťastný víkend! A vedzte, že Váš list posuniem ľuďom a priateľom z môjho okolia, ktorí sú podobne zmýšľajúci.

Nech aj Slováci precitnú a v zmysle hesla nášho národného básnika buditeľa Sama Chalupku Vás srdečne zdravím a som pyšná, že ste mojim priateľom. Zdraví KP


"A ty, mor ho! - hoj mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu, a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom!"

Samo Chalupka: Mor ho! Zleteli orly z Tatry, tiahnu na podolia,

ponad vysoké hory, ponad rovné polia;

preleteli cez Dunaj, cez tú šíru vodu,

sadli tam za pomedzím slovenského rodu.

__________________________________________________________________


DOPIS ruskému lidu je zde:

http://www.aliancens.cz/#!Dopis-ruskému-lidu/v6uzw/572da8220cf26d4f7c1f94d8
Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page