Čistokrevná loupež Poldovky

May 11, 2016

 

Majitel Poldovky Vladimír Stehlík byl zničen, zatčen, vězněn a posléze propuštěn. Jeho dobrá pověst je však nenávratně poškozena. Poslední dobou se objevují informace o tom, jaký je zlosyn, protože způsobil Kladnu obrovskou ekologickou zátěž. Takže – uveďme některé informace na pravou míru:

 

 1. Ekologická zátěž tam opravdu je, ale byla způsobena především těžební činností a dále tím, že ukradením Poldovky bylo Vladimíru Stehlíkovi znemožněno ji jakkoliv zvelebovat.

 2. Skuteční „zloději“, kteří de facto „legálně“ ukradli a vytunelovali Poldovku, jsou jistí pánové Klaus a Dlouhý (a pochopitelně jejich přisluhovači). Existují důkazy, že se domlouvali, jak to udělat.

 3. Výroba v Poldovce se pod vedením Vladimíra Stehlíka rozjížděla skvěle a lidi za ním stáli. Vyráběli ocel lepší, než uměli Němci, a navíc za poloviční cenu. To se ovšem Němcům pramálo líbilo, a tak zasáhli skrze výše uvedené dva tehdejší vládní činitele a zařídili, co bylo třeba.

 4. Takže nakonec jediný, kdo kromě pachatelů na tom závratně vydělal, je Krupp Essen, kam se odvezlo cca 30 tis. tun té nejkvalitnější oceli (bez jakékoliv úhrady) a posléze i ty nejhodnotnější stroje.

 5. V právním slangu se tomu říká čistokrevná loupež. S tím ovšem Vladimír Stehlík nemá vůbec nic společného.

 6. Navíc mu vykradli také firmu Bohemia Art, která s Poldovkou měla společné jen jediné – vlastníka - Stehlíkova syna.

Bude-li zájem ze strany veřejnosti, je tým ALIANCE národních sil schopen a ochoten domluvit se s panem architektem Stehlíkem, udělat malou přednášku a osvětlit, jak vše bylo doopravdy.

 


 

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

 • ANS YouTube
 • ANS Facebook