top of page

Čistokrevná loupež Poldovky


Majitel Poldovky Vladimír Stehlík byl zničen, zatčen, vězněn a posléze propuštěn. Jeho dobrá pověst je však nenávratně poškozena. Poslední dobou se objevují informace o tom, jaký je zlosyn, protože způsobil Kladnu obrovskou ekologickou zátěž. Takže – uveďme některé informace na pravou míru:


  1. Ekologická zátěž tam opravdu je, ale byla způsobena především těžební činností a dále tím, že ukradením Poldovky bylo Vladimíru Stehlíkovi znemožněno ji jakkoliv zvelebovat.

  2. Skuteční „zloději“, kteří de facto „legálně“ ukradli a vytunelovali Poldovku, jsou jistí pánové Klaus a Dlouhý (a pochopitelně jejich přisluhovači). Existují důkazy, že se domlouvali, jak to udělat.

  3. Výroba v Poldovce se pod vedením Vladimíra Stehlíka rozjížděla skvěle a lidi za ním stáli. Vyráběli ocel lepší, než uměli Němci, a navíc za poloviční cenu. To se ovšem Němcům pramálo líbilo, a tak zasáhli skrze výše uvedené dva tehdejší vládní činitele a zařídili, co bylo třeba.

  4. Takže nakonec jediný, kdo kromě pachatelů na tom závratně vydělal, je Krupp Essen, kam se odvezlo cca 30 tis. tun té nejkvalitnější oceli (bez jakékoliv úhrady) a posléze i ty nejhodnotnější stroje.

  5. V právním slangu se tomu říká čistokrevná loupež. S tím ovšem Vladimír Stehlík nemá vůbec nic společného.

  6. Navíc mu vykradli také firmu Bohemia Art, která s Poldovkou měla společné jen jediné – vlastníka - Stehlíkova syna.

Bude-li zájem ze strany veřejnosti, je tým ALIANCE národních sil schopen a ochoten domluvit se s panem architektem Stehlíkem, udělat malou přednášku a osvětlit, jak vše bylo doopravdy.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page