SJEDNOCENÝ POCHOD NA KLÁROV dne 14.5.2016 v 16:00

May 13, 2016

 

V sobotu 14.5 oslavíme Den vlastenectví. Do Prahy se chystá opravdu velká část národovců. Na Václavském nám. se chystá obrovská akce, demonstrace se chystá i na Můstku a na Hradčanském náměstí. Roztříštěnost akcí je opět velký problém a tak nabízíme jednoduchou možnost jak své síly sjednotíme.

Akce je koordinována tak, aby jej bylo možné stihnout včas ze všech demonstrací a je oficiálně podpořená jak organizátory demonstrace na Můstku, tak i na Klárově, kde má prostor nahlášený pan Matějka.


Nehleďte prosím na rozpory a přijďte po akcích opravdu každý! Jsou zváni všichni účastníci národoveckých shromáždění v Praze. Nebudeme tady ale za žádná hnutí, přijdeme každý jako vlastenci. Pojďme zakončit tento výjimečný den sjednocením! Přidejte se a šiřte kde se dá! Pozvěte přátele! 14.5 Musíte být v Praze!

POCHOD

Akce začne pochodem z dolního prostranství Václavského nám. (Můstek) orientačně v 15:30. Začátek pochodu se může změnit, nechceme nic sabotovat a proto budeme navazovat na program u Muzea. Pochod zamíří na Klárov, kde se už bude konat další spřátelená akce. Poté se společně půjdeme podívat na onu oblíbenou a nedalekou budovu ÚV. 

Trasa pochodu:
Na Příkopě - 28. Října – Melantrichova – Staroměstské náměstí – Kaprova – Mánesův most – Klárov park

PROČ PRÁVĚ KLÁROV?
Je to již tradicí, že po významných demonstracích se vlastenci sejdou na Klárově a následně přijdou říci k Úřadu vlády co si myslí. V této tradici je třeba pokračovat. 


Jedná se o místo dostupné ze všech demonstrací. V únoru nám sjednocení před vládou zabránila PČR. Jak to bude tentokrát?

CO S SEBOU?
Samozřejmě vítáme vlajky, hudební nástroje a kreativní transparenty. Na místě bude téže petiční stánek a možnost zakoupení placky. 

BEZPEČNOST
Tato událost je řádně ohlášená. Prostranství na Klárově téže i před vládou je pro nás rezervované.

 

 

Podrobnosti zde:

https://www.facebook.com/events/1691964407695171/

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook