top of page

SJEDNOCENÝ POCHOD NA KLÁROV dne 14.5.2016 v 16:00


V sobotu 14.5 oslavíme Den vlastenectví. Do Prahy se chystá opravdu velká část národovců. Na Václavském nám. se chystá obrovská akce, demonstrace se chystá i na Můstku a na Hradčanském náměstí. Roztříštěnost akcí je opět velký problém a tak nabízíme jednoduchou možnost jak své síly sjednotíme. Akce je koordinována tak, aby jej bylo možné stihnout včas ze všech demonstrací a je oficiálně podpořená jak organizátory demonstrace na Můstku, tak i na Klárově, kde má prostor nahlášený pan Matějka.

Nehleďte prosím na rozpory a přijďte po akcích opravdu každý! Jsou zváni všichni účastníci národoveckých shromáždění v Praze. Nebudeme tady ale za žádná hnutí, přijdeme každý jako vlastenci. Pojďme zakončit tento výjimečný den sjednocením! Přidejte se a šiřte kde se dá! Pozvěte přátele! 14.5 Musíte být v Praze! POCHOD Akce začne pochodem z dolního prostranství Václavského nám. (Můstek) orientačně v 15:30. Začátek pochodu se může změnit, nechceme nic sabotovat a proto budeme navazovat na program u Muzea. Pochod zamíří na Klárov, kde se už bude konat další spřátelená akce. Poté se společně půjdeme podívat na onu oblíbenou a nedalekou budovu ÚV. Trasa pochodu: Na Příkopě - 28. Října – Melantrichova – Staroměstské náměstí – Kaprova – Mánesův most – Klárov park PROČ PRÁVĚ KLÁROV? Je to již tradicí, že po významných demonstracích se vlastenci sejdou na Klárově a následně přijdou říci k Úřadu vlády co si myslí. V této tradici je třeba pokračovat.

Jedná se o místo dostupné ze všech demonstrací. V únoru nám sjednocení před vládou zabránila PČR. Jak to bude tentokrát? CO S SEBOU? Samozřejmě vítáme vlajky, hudební nástroje a kreativní transparenty. Na místě bude téže petiční stánek a možnost zakoupení placky. BEZPEČNOST Tato událost je řádně ohlášená. Prostranství na Klárově téže i před vládou je pro nás rezervované.Podrobnosti zde:

https://www.facebook.com/events/1691964407695171/


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page