V ODĚSE NALEZEN HŘBITOV „CHIRURGICKÝCH ODPADU“

May 14, 2016

 

První fotografie tohoto děsivého místa, na kterém hroby jsou označené tabulkami "chirurgické odpady" byly pořízené po masakru v Oděse 2.května roku 2014..

 

Ukrajinská strana všechno zapírala a do médii vypustila fake, že toto pohřebiště se nachází na teritoriu Rostova v Rusku. Odvážný oděsit se rozhodl tuto lež vyvrátit a natočil delší video, ve kterém natáčí příjezd na hřbitov přes oděskou silnicí a kde se přímo ptá lidi, kde se zrovna nacházejí.

 

Otázkou zůstává, kdo je pohřben na tomto strašném místě? Kdybychom uvažovali o tom, že jsou to těla ukrajinských vojáku, nedávalo by to smysl, protože odvážet těla stovky kilometru od válečné zóny je absurdní…

 

Možná, tady leží skryté od veřejnosti oběti Oděského masakru.. Očité svědci říkali, že oběti bylo mnohem více, než bylo oficiálně prohlášeno… Možná, jsou to ostatky těl, či orgány posloužili ke chirurgickým zákrokům, je známé, že po převratu na Ukrajiny tento byznys se rozjel naplno a nejvíc se na něm podílí v Oděse premiér Saakašvili s manželkou..

 

Více zde:

http://dobajedu.cz/autorske-clanky/v-odese-byl-nalezen-hrbitov-chirurgickych-odpadu-ukrajinska-strana-vsechno-zapira/

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook