top of page

V ODĚSE NALEZEN HŘBITOV „CHIRURGICKÝCH ODPADU“


První fotografie tohoto děsivého místa, na kterém hroby jsou označené tabulkami "chirurgické odpady" byly pořízené po masakru v Oděse 2.května roku 2014..


Ukrajinská strana všechno zapírala a do médii vypustila fake, že toto pohřebiště se nachází na teritoriu Rostova v Rusku. Odvážný oděsit se rozhodl tuto lež vyvrátit a natočil delší video, ve kterém natáčí příjezd na hřbitov přes oděskou silnicí a kde se přímo ptá lidi, kde se zrovna nacházejí.


Otázkou zůstává, kdo je pohřben na tomto strašném místě? Kdybychom uvažovali o tom, že jsou to těla ukrajinských vojáku, nedávalo by to smysl, protože odvážet těla stovky kilometru od válečné zóny je absurdní…


Možná, tady leží skryté od veřejnosti oběti Oděského masakru.. Očité svědci říkali, že oběti bylo mnohem více, než bylo oficiálně prohlášeno… Možná, jsou to ostatky těl, či orgány posloužili ke chirurgickým zákrokům, je známé, že po převratu na Ukrajiny tento byznys se rozjel naplno a nejvíc se na něm podílí v Oděse premiér Saakašvili s manželkou..


Více zde:

http://dobajedu.cz/autorske-clanky/v-odese-byl-nalezen-hrbitov-chirurgickych-odpadu-ukrajinska-strana-vsechno-zapira/


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page