top of page

Bartošově Národní demokracii a Okamurově SPD hrozí pozastavení činnosti před podzimními volbami. Rež


Vládní garnitura má strach. Výsledky voleb v Polsku, kde došlo k překreslení politické mapy ze dne na den, výsledky zemských voleb v Německu, výsledek voleb v Rakousku, mohutné posilování národních a protimigračních hnutí a stran v celé Evropě, hrozba Brexitu ve Velké Británii, další kolo nepokojů v katastrofálně předluženém Řecku, spolu s naprosto nezvládanou migrační krizí, to všechno hrozí přerůst v mohutné systémové změny i v České republice. Režim vidí v okolních zemích, že protimigrační akcent je sjednocovacím prvkem opozičních sil a společné spinové téma odporu proti migrantům oslovuje v celé Evropě drtivou většinu voličů, bez ohledu na politické spektrum.


Režimní síly v ČR se proto rozhodly, že se pokusí zmanipulovat podzimní volby. Cestou ke zmanipulování voleb bude využití státních represivních složek a orgánů, které využijí byrokraticko-politický aparát k odstavení opozičních mimoparlamentních stran, které podle názorů režimu vykazují závadové postoje a závadové politické programy. Kriminalizace jednotlivých představitelů opozičních stran není spatřována jako dostatečný nástroj, a proto se hledají cesty, jak činnost těchto politických stran ukončit a rozpustit je, nebo přinejmenším alespoň pozastavit jejich činnost do doby, než bude na podzim po volbách.Operace „Čistý stůl“ je pilotním projektem hybridní války!


Redakce AE News obdržela včera večer v souvislosti s kauzou SPD a ND důvěrné informace o nové operaci bezpečnostních složek v ČR.Operace „Čistý stůl“ má za úkol najít a vytěžit praktické a formální nedostatky v účetnictví tzv. extremistických mimoparlamentních opozičních stran a tyto nedostatky využít k pozastavení činnosti těchto stran, a to ve spolupráci s vytipovanými státními zástupci a soudci, kteří budou ochotni se na této politické likvidaci podílet, a také ve spolupráci s vybranými novináři a médii. Zahájení této operace je podle informací pilotním projektem v ČR podle instrukcí EU, jak vést hybridní válku s tzv. pro-ruskou propagandou a proti hnutím a stranám, které mají proti-unijní a proti-systémový náboj. A operace je již vidět přímo v mainstreamových médiích. Nejprve došlo tento týden k oznámení, že SPD Tomia Okamury hrozí pozastavení činnosti [1], protože na darovacích seznamech chybí adresy a data narození drobných dárců. Absurdní rovina tohoto byrokratického biče spočívá v tom, že velké politické strany tento problém nemají, protože velké strany čerpají finance obvykle od právnických osob, bank, firem a ze státního rozpočtu, takže adresy a data narození fyzických osob jdou úplně mimo ně.


Systém poskytování adres a dat narození je nastavený úmyslně tak, aby lidé měli strach a obavy o své soukromí, bezpečnost své rodiny a svých blízkých a aby nepřispívali opozičním stranám, které mají non-konformní a protisystémové programové cíle a postoje. Lidé nemají problém přispět politické straně, pokud jim za příspěvek nebude hrozit to, že nějací extrémisté z mainstreamu, různí Kundrové a podobní novináři, nezačnou seznamy, adresy a data narození zneužívat jako „hit list“ zabijáka, který potom půjde podle seznamu a bude otravovat a vyzvídat adresně od občanů, proč přispěli té a té „extrémistické“ straně, a zda-li jsou také proto sami extrémisty, anebo jenom v životě neměli úspěch a současná skvělá rozvinutá kapitalistická a transatlanticky propojená společnost jim nedokáže nabídnout důstojný život.


Bezstrukturní řízení pomocí strachu


Režim proto moc dobře ví, že tyto seznamy adres a dat narození se dají použít jako „hit listy“, podle kterých se potom jde odshora dolů, podobně jako to provádělo Gestapo za Protektorátu Čechy a Morava. Máme tady jeden příklad za všechny. Redaktor Svobodného rádia, pan Vladimír Kapal, dostal pod dveře výhružný papír od anonyma, že je odsouzen k trestu nejvyššímu, a že doživotí to nebude [2]. A to jen krátce poté, co pan Kundra v Respektu publikoval svůj článek o Aeronetu, ve kterém právě zmínil i pana Kapala a obec, ve které má pan Kapal své bydliště. Adresy se pokaždé používají k jedinému účelu, aby režim mohl vyslat své psy, kteří budou podle seznamu adres obtěžovat anebo rovnou děsit lidi. Tyto estébácké praktiky přežily v české fiat-demokracii po roce 1989 až do dnešních dnů. V rámci operace „Čistý stůl“ se tak režim znovu pokouší zlikvidovat opozici, a to za pomoci strachu lidí o své soukromí, procesního prvku řízení, který patří mezi nejsilnější bezstrukturní nástroje řízení, který je typický pro despotické režimy, policejní státy a diktatury.


Policie odvádí Adama B. Bartoše z demonstrace


V hledáčku není už jen SPD, ale nově i Národní demokracie. Ta oznámila ve svém tiskovém prohlášení, že i ona je vyšetřována stejně, jako je zkoumána SPD, a že i Národní demokracii hrozí pozastavení činnosti [3]. Jedná se tudíž v rámci operace „Čistý stůl“ o mohutný zátah celé exekutivy na opoziční strany mimo parlament. Konvičkův Blok proti Islámu, resp. Islám v ČR nechceme, je v hledáčku orgánů už delší dobu, takže se dá konstatovat, že režim zahájil mohutný systémový útok proti mimoparlamentní opozici, protože má obrovský strach z tzv. pegidizace voličské základny před podzimními volbami do krajů. Vstup opozičních struktur do krajů a regionálních mocenských center by se mohl stát odrazovým můstkem pro úspěch těchto stran i ve volbách parlamentních o rok později.


Média a neziskovky se podílejí na operaci


Jak jsme byli včera večer našim informátorem upozorněni, útok redaktora Respektu Ondřeje Kundry proti našemu serveru (o kauze jsme psali zde a zde) je součástí operace „Čistý stůl“, kdy cílem je vyvolat strach v podporovatelích a finančních přispěvatelích, aby měli obavy o své soukromí. Z toho vyplývají potom ty dezinformace pana Kundry, vymyšlené pohádky o přístupu k našemu účty, pohádky o výběrech hotovosti z účtu, příběh o paní z Lucemburska atd. Je už zcela jasné, že v této operaci jedou celé redakce mainstreamu, které se této rozkladné činnosti proti alternativě a proti mimoparlamentní opozici účastní dobrovolně a s vědomím příslušných majitelů a šéfredaktorů. De facto jde o rozkladnou činnost a zpravodajskou hru proti alternativě a mimoparlamentní opozici.


Naše redakce byla seznámena i s dalšími podrobnostmi operace „Čistý stůl“, které zatím nebudeme publikovat z bezpečnostních důvodů. Můžeme však odhalit, že cílem útoků a dezinformací se stanou v blízké době i další alternativní weby. Není zatím jasné, jestli operace „Čistý stůl“ je akcí některého ministerstva, nebo jde o operaci nějaké neziskovky nebo fondu, kdy státní exekutiva se stará jen o obvinění opozičních politických stran, zatímco neziskový sektor a média se starají jen o řízení dezinformací proti alternativě na určité prioritě, kdy za využití strachu mají za cíl vyvolat strach mezi dárci politických stran a finančními přispěvateli alternativních webů. Využívají k tomu proto vymyšlené historky o získání přístupu k náhledu účtů, což má za úkol vyvolat potom strach mezi přispěvateli, že někdo si prohlíží jejich jména. Jde samozřejmě o hoax, získat přístup k účtu mají často problém i policisté a lze to je na základě rozhodnutí soudu, žádný novinář přístup prostě nedostane. Ale mnoho lidí toto neví, a když novinář mainstreamu napíše, že má informace o účtu, tak prostě dost lidí tomu uvěří.Opět ve výroční zprávě ministerstva vnitra


Náš zpravodajský server Aeronet byl znovu uveden v dokumentu ministerstva vnitra před několika dny v jejich výroční zprávě [3]. Označují nás tam opět za přední server alternativy a proruské ideologie. Je proto logické, že v rámci operace „Čistý stůl“ jsme první na řadě a první na seznamu. Článek v Respektu, údajně chystaný pořad Reportéři ČT na České televizi o nás, přítomnost ve výroční zprávě ministerstva vnitra, útoky proti nám ze strany Českého rozhlasu, to všechno ukazuje na to, že procesní prvek řízení strachu je společným jmenovatelem pro alternativu na internetu, i pro opoziční mimoparlamentní strany. V obou případech používá režim stejné prostředky, vnesení strachu a obav do řad dárců a přispěvatelů, aby měli obavy o své soukromí a své bydliště. Protože nikdo není rád, když mu u dveří zazvoní pan Kundra a začne mu vyprávět vylhaný příběh o tom, že ví, jaký zůstatek peněz máte na svém účtu. A stejně tak vás znepokojí, když vám někdo podstrčí estébácký pamflet pod dveře. Operaci „Čistý stůl“ budeme nadále v redakci sledovat.


-VK- Šéfredaktor AE News


Celý text zde:

http://aeronet.cz/news/bartosove-narodni-demokracii-a-okamurove-spd-hrozi-pozastaveni-cinnosti-pred-podzimnimi-volbami-rezimni-strany-maji-obavy-z-pegidizace-vysledku-voleb-operace-cisty-stul-byla-spustena/

Ve Švédsku již parlamentní volby zrušili.

Více zde:

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13122-o-tom-se-nepise-ve-svedsku-byla-zrusena-demokracie-zrusili-tam-parlamentni-volby-jako-takove-hrozilo-ze-zvitezi-antiislamiste-kritika-imigrace-je-tam-trestna.aspx

#Volby

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page