top of page

Zásnuby Sobotkovy vlády a sudetských Němců.


Herman – ministr kultury Sobotkovy vlády – vystoupil na srazu sudetských Němců. Aby nenechal sudetské Němce na pochybách – oslovil je německy – „vážení krajané".


Téměř ve stejné době probíhaly v Čechách tryzny za Čechy pozabíjené za II. Světové války. Pozabíjené ve válce, kterou pomáhali zahájit právě obyvatelé sudet. Sudetští Němci se dopouštěli zločinů, které si dnes nedovedeme ani představit.


Bohužel, lidé, pamětníci mizí a současná propaganda se snaží, aby generace, které již pamětníky nepoznají, pomalu získají dojem, že válka vznikla hlavně kvůli existenci Sovětského svazu.


Pravdou je, že ještě žádná vláda v sobě nenašla tolik surovosti vůči obětem, aby její člen vystoupil na sudetoněmeckém srazu.


Lidé by si měli uvědomit, že dochází k falšování dějin, kdy jsou znevažovány stovky tisíc obětí německého nacismu a je, dle mého soudu samozřejmostí, že teď přijdou další požadavky ze strany sudetských Němců. Vždyť celou dobu se pravicové strany snaží „prolomit" zákony, kterým se nepřesně říká dekrety a které otevřou možnost dalších „restitucí".


Slabošský Sobotka nemá sílu ani dostatek charakteru, aby okamžitě sjednal nápravu a odvolal z vlády lidi jako je Bělobrádek, Herman nebo Zaorálek.

Je to alarmující, ale ozve se ještě někdo?

Na závěr citace Edvarda Beneše: „Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu,na základě rozhodnutí vítězných mocností, a na základě zákonů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že zákony,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu".


Více zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Zizka-Zasnuby-Sobotkovy-vlady-a-sudetskych-Nemcu-435811Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page