Ještě jednou Herman, ještě jednou Česká televize, ještě jednou těžký úder do hlavy

May 18, 2016

 

Když jsem na pondělek psal článek k té neuvěřitelnosti, kterou předvedl, bohužel ministr vlády České republiky a navíc pro kulturu - !!!sic!!! - Daniel Herman, vyslovil jsem očekávání, že Česká televize zareaguje stejně jako v případě hejtmana Haška, pozve ho do vysílání, kde ho Lukáš Dolanský podrobí stejně tvrdému a nekompromisnímu výslechu, jaký převedl s Haškem. Na rovinu říkám, že s tímhle novinářským stylem nemám problém. Zejména ne tehdy, když jde opravdu o vysvětlení mimořádně závažných kroků vrcholných představitelů země, kterým tedy, na rozdíl od brněnského Haškova focení s Nočními vlky, naprosto neuvěřitelné norimberské extempore rozhodně bylo. 

 

.....................................................................................................................................

 

Po jednoznačném prohlášení Daniela Hermana říkám, že pokud se Sobotka od tohohle úletu nedistancuje a také sociální demokracie, musím zvažovat a to velmi intenzivně, komu dát příště hlas! A soc dem to rozhodně nebude. Hermanovo extempore považuji za fatální ohrožení základů české státnosti a nehodlám ho tolerovat. (zvýrazněno NR)

Naproti tomu mne vůbec nepřekvapuje, že Herman našel podporu u Babiše a hlavně Bělohrádka. Lidovci jsou už léta v Mnichově, v Sudetoněmeckém domě pečení – vaření. Doufám, že si toho povšimnou zejména jejich skalní voliči v jejich kmenových regionech na jižní Moravě, Vysočině a ve východních Čechách a to zejména na územích, která patřila do Sudet. Kde tradičně mají vysoce nadproporční podporu. 

A dovolím si doufat, že i voliči ANO šéfe! zaregistrovali vyjádření Hermana ohledně Babiše a zejména vystoupení brněnského exrektora Zlatušky!!! Babiš, ten si to s Němci nerozhází! Má tam příliš mnoho peněz!A co jsou pro jednoho z 1000 nejbohatších lidí na zeměkouli nějaké národní zájmy? 

Naprosto naopak nepochybuji, že tenhle průšvih dobře vykomunikuje jak Miloš Zeman, tak Tomio Okamura, Vojtěch Filip a pokud má něco v hlavě, tak i Petr Fiala! Sobotka zřejmě potřebuje, po kauze Altner ještě nějaký podobný politický malér, aby pochopil o co vlastně kráčí…..S Altnerem má pravdu, ale obětovat svůj politický kapitál a stranické preference na Hermana a Lansmaschaft? Je mi líto, ale tohle nelze nazvat jinak než politická demence! A Hašek mu to náležitě předvede! 

 

Více zde: 

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/05/18/jeste-jednou-herman-jeste-jednou ceska-televize-jeste-jednou-tezky-uder-do-hlavy/#more-945291

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook