Již letos prý zkolabuje americká ekonomika. Chystá se vláda zaútočit na vlastní lid?

May 19, 2016

 

Kdyby americký lid věděl, co plánuje jeho vlastní vláda, povstal by a svrhl by ji. Jenže pokud bych já nebo kdokoli jiný ve službách federální vlády odhalil, co se děje, určitě by nás za to zabili - což také znamená, že teď můžu v klidu odhalit, co vím. 

 

Zaměstnanci federálních bezpečnostních složek již několik let pravidelně cvičí “kontrolu” povstání a nepokojů, zaviněných finančním kolapsem a rozsáhlými selháními bank. Cvičení zahrnují figuríny Američanů v životní velikosti, včetně žen a dětí, o nichž je nám říkáno, že na ně máme střílet, “abychom si na to zvykli” a “pro trénink”.

 

Řekli nám, že ekonomika je ve smrtelných křečích a v roce 2016 pravděpodobně selže. Řekli nám také, že všechny banky jsou insolventní a FDIC (americká “pojišťovna pojišťoven” pozn. red.) nemá ani omylem dost na to, aby vyplatila vkladatele. Řekli nám, že tyto události jsou neodvratné a že je nutné, aby vláda přežila okamžik, kdy se lidé začnou kvůli tomu bouřit.

 

Až systém zkolabuje, budou použity zadržovací tábory, vytvořené v osmdesátých letech pod hlavičkou programu FEMA REX-84 - tehdy ovšem pro ilegální přistěhovalce určené k vyhoštění - k uvěznění těch amerických občanů, o nichž vláda usoudí, že představují “hrozbu”. Tito občané budou zatčeni a drženi bez soudu Bůh ví, jak dlouho.

 

Více zde:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2452-takova-normalni-sebevrazda-agent-ice-s-vystrelenym-mozkem-policejni-provokace-zahada-ztraceneho-dopisu-jiz-letos-pry-zkolabuje-americka-ekonomika-chysta-se-vlada-zautocit-na-vlastni-lid.htm

Tags:

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook