top of page

Již letos prý zkolabuje americká ekonomika. Chy


Kdyby americký lid věděl, co plánuje jeho vlastní vláda, povstal by a svrhl by ji. Jenže pokud bych já nebo kdokoli jiný ve službách federální vlády odhalil, co se děje, určitě by nás za to zabili - což také znamená, že teď můžu v klidu odhalit, co vím.


Zaměstnanci federálních bezpečnostních složek již několik let pravidelně cvičí “kontrolu” povstání a nepokojů, zaviněných finančním kolapsem a rozsáhlými selháními bank. Cvičení zahrnují figuríny Američanů v životní velikosti, včetně žen a dětí, o nichž je nám říkáno, že na ně máme střílet, “abychom si na to zvykli” a “pro trénink”.


Řekli nám, že ekonomika je ve smrtelných křečích a v roce 2016 pravděpodobně selže. Řekli nám také, že všechny banky jsou insolventní a FDIC (americká “pojišťovna pojišťoven” pozn. red.) nemá ani omylem dost na to, aby vyplatila vkladatele. Řekli nám, že tyto události jsou neodvratné a že je nutné, aby vláda přežila okamžik, kdy se lidé začnou kvůli tomu bouřit.


Až systém zkolabuje, budou použity zadržovací tábory, vytvořené v osmdesátých letech pod hlavičkou programu FEMA REX-84 - tehdy ovšem pro ilegální přistěhovalce určené k vyhoštění - k uvěznění těch amerických občanů, o nichž vláda usoudí, že představují “hrozbu”. Tito občané budou zatčeni a drženi bez soudu Bůh ví, jak dlouho.


Více zde:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2452-takova-normalni-sebevrazda-agent-ice-s-vystrelenym-mozkem-policejni-provokace-zahada-ztraceneho-dopisu-jiz-letos-pry-zkolabuje-americka-ekonomika-chysta-se-vlada-zautocit-na-vlastni-lid.htm

#NWO

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page