top of page

VÝZVA JIŘÍHO JISKRY - Cesta k jednotě českého národa, výzva k demisi vlády a Konvoj za národní hrdos


ALIANCE národních sil se k Výzvě Jiřího Jiskry hlásí.

Dne 5.června 2016 ve 12:00, tedy v pravé poledne, všichni povstaňme a ukažme sílu jednoty našeho národa.Všichni neustále voláme po jednotě, po spojení všech stran a spolků, kterým jde o stejnou věc. Stěžujeme si, že nikdo se nechce spojovat, ale není to pravda. Spojování sil se děje napříč celou Evropou, ale skoro nikdo o tom nemluví. Tady u nás v České republice všichni volají po jednotě, ale nikdo tu cestu k jednotě neukázal, zvláště pak Ti kteří po ní volají nejvíce. Nemějme jim to však za zlé, protože při všech těch obavách a zmatku, každý velmi snadno může přehlédnout důležitost základních faktů!


Fakta jsou následující. Mezi spolky, hnutími a politickými stranami jednota existuje a to v tom, že v podstatě všichni máme stejný cíl a to je důležité. Rovněž je ale důležité přestat se vzájemně pomlouvat, obviňovat a házet na sebe špínu a to myslím obecně.


Všichni jsme občané České republiky a v tomto ohledu je právě nejdůležitější ta jednota. Musíme tu jednotu sami ukázat a ne jen křičet že ji chceme. Musíme se zbavit naší nevážené vlády s neváženým panem Sobotkou v jejím čele a ne jen křičet že vládu v této podobě nechceme! Musíme si vynutit předčasné volby a ne jen křičet, že je chceme. Musíme ukázat jasně a nevyvratitelně, že drtivá většina obyvatel ČR je jednotná a ne to jen tvrdit! A abychom toto dokázali, vyzývám všechny občany ČR. Volám Čechy, volám Moravany, volám Slezany.


Dne, 5.června 2016 ve 12h, tedy v pravé poledne, všichni povstaňme a ukažme sílu jednoty našeho národa. 5.června v pravé poledne, založme všechny vlajky odznáčky a jiné předměty propagující jakoukoliv stranu či spolek. Dne, 5.června v pravé poledne vezměme pouze ty vlajky a předměty, které symbolizují ČR a český národ a vyražme do ulic ve všech městech ČR. Vydejme se třeba směrem k nejbližšímu parku či náměstí s vlajkou ČR. Vyjděme všichni volně, svobodně a neřízeně na procházku se symbolem českého národa v ruce, bez tribun, mikrofonů a řečníků dejme 5.června společný jmenovatel a to požadavek na odstoupení neváženého pana Sobotky s celou jeho neváženou vládou. Ve 12:30, až budeme v ulicích na svobodné procházce všichni nahlas a od plic zvolejme několikrát za sebou demisi, demisi, demisi. Tak, aby celá naše nevážená vláda slyšela, jak umí český lev zařvat a co požaduje!


Rovněž na stejný den, tedy 5.června svolávám první akci pod názvem Konvoj za národní hrdost a suverenitu státu. Žádám každého, kdo se může zapojit se svým motocyklem, osobním autem, tahačem atd., každého kdo může, vztyčte na svém vozidle vlajku ČR, a podpořte tento den průjezdem města v řadě za sebou jako skutečný konvoj, Za národní hrdost a suverenitu státu. Rovněž žádám všechny, včetně politických stran, hnutí a spolků, všechny, kteří doposud křičeli, že chtějí demisi vlády a předčasné volby, všechny žádám, aby tento svobodný akt podpořili, aby tak ukázali, že to co doposud říkali, tak myslí vážně!


Pevně věřím, že toto je cesta, jak vytvořit skutečný tlak na dosažení našeho společného cíle, protože pokud nebudeme vyslyšeni, můžeme celou věc opakovat s ještě větší intenzitou, neboť nástroje pro to jsou! Takže ještě jednou, 5. června od 12h, nechť jsme všichni v ulicích kdekoliv v ČR, a ukažme skutečný řev českého lva.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page