top of page

ZÁSADNÍ ČLÁNEK !!!!!!!!! Agenda 21 reorganizuje lidsk


Každý den na schůzích na všech úrovních vlády obklopí zástupci nevládních organizací (NGO), plánovací skupiny a federální agenti zvolené zástupce a trvají na tom, aby jejich politiky neměly nic do činění s mezinárodními agendami. Pravidelně publikují zprávy a brojí proti komukoli, kdo jen zmíní jména Agenda 21 nebo nová Agenda 2030. „Ne, ne, ne,“ říkají vytrvale. „Tito lidé jsou jenom šílení konspirační teoretici. Náš plán je pouze lokálním pro naši komunitu.“


Zvolení zástupci jsou často zmateni. Záležitosti a politiky se najednou před nimi objeví v podobě vzorku instantní legislativy. A pak pro ně začne nekonečný tlak, aby je schválili. Panuje zde zmatek, nejistota a stádní mentalita schválit legislativu. A ta je schválena bez znalosti jejího původu, jejího smyslu a obzvláště nedostatku pochopení jejích důsledků. „Prostě to udělej,“ jak říká mantra.


Co mnozí z těchto zákonodárců nedokážou pochopit, je přímý vztah, jaký má velká část z této legislativy s mnohem širší agendou. Většina legislativy je propojena s jinými kusy a částmi zahrnutými v jiné legislativě. Jak se zpívá v dětské písni… „kost prstu u nohy je spojená s kotníkovou kostí…“ a je to tak pěkně udělané, zabalené v nevinně znějícím pozitivním obalu, takže mnozí zvolení zástupci budou vehementně argumentovat, že žádnou takovou věc neschválili. A většina z nich odpoví, Agenda 21, o tom jsme nikdy neslyšeli. Je pouze místní. Pouze místní. Pouze místní.


Takže, dovolte mi ukázat, jak to funguje a jak se kost prstu u nohy napojuje na kotníkovou kost a končí s Frankensteinovou obludou. Existuje šest věcí, které jsou zřídkakdy spojovány s Agendou 21 a Udržitelným rozvojem (obzvláště když jsme ujišťováni, že Agenda 21 nemá nic společného s lokální, státní ani federální vládní politikou). Tyto zdánlivě nesouvisející politiky, jakmile jsou jednou zavedeny, však pomáhají prosadit deklarovaný cíl Agendy 21 „reorganizaci lidské společnosti".


Více zde:

http://www.nwoo.org/2016/05/22/sest-problemu-ktere-predstavuje-agenda-21/


Agenda 21 je daleko větší hrozba než imigrace - ta je jen pouhou předehrou

Je nutné státem ukradnout jednu generaci dětí, následně je indoktrinovat, a nic, z čeho se těšíte a považujete za pravdu, nebude existovat.


http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/agenda-21-je-daleko-vetsi-hrozba-nez-imigrace-ta-je-jen-pouhou-predehrou.html


#Agenda21

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page