top of page

Blíží se další jednání Bilderbergu, Drážďany 9. - 12. 6. 2016


Na svých oficiálních stránkách Bilderberg uvádí:


„Od úvodního zasedání v roce 1954 je Bilderberg každoroční fórum pro neformální rozhovory, jejichž cílem je podporovat dialog mezi Evropou a Severní Amerikou. Každý rok je 120 až 150 politických představitelů a odborníků z průmyslu, financí, akademické obce a médií zváno k účasti na setkání. Přibližně dvě třetiny účastníků pochází z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky; třetina z politiky a vlád a zbytek z jiných oborů.

Setkání je fórum pro neformální diskuse o megatrendech a hlavních problémech, kterým čelí svět. Zasedání se řídí pravidlem Chatham House, v němž se uvádí, že účastníci mají možnost využít obdržené informace, ale nemůžou odhalit totožnost ani příslušnost mluvčího/mluvčích, ani jiného účastníka.

Díky soukromé povaze setkání nejsou účastníci vázáni konvencemi svého úřadu nebo předem dohodnutou pozicí. Mohou tak mít čas naslouchat, reflektovat a shromažďovat postřehy.

Neexistuje žádná podrobná agenda, nejsou navrhována žádná usnesení, neděje se žádné hlasování a nejsou vydávána žádná politická prohlášení.“


Co je však na setkání zásadní je to, kdo se jej účastní.


Podrobnosti zde:

http://www.nwoo.org/2016/04/11/bilderberg-2016-oficialne-vyhlasen-drazdany-9-12-6/


Zde je přehled o jednání skupiny Biderberg v roce 2015:

http://www.nwoo.org/category/bilderberg-new-world-order/Například Angela Merkelová je na letošním seznamu hostů a setká se s více než 100 globalisty z oblasti podnikání, bankovnictví, médií a akademické obce. Bude zajímavé sledovat, kdo bude na jednání pozvaný z České republiky.


http://svobodnenoviny.eu/angela-merkelova-se-zucastni-tajneho-setkani-bilderberg-2016/

#NWO

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page