top of page

EU chce aby každý občan měl své vlastní „číslo plátce daně“


Evropská Unie položila základy k tomu, aby každému občanu EU bylo poskytnuto nové daňové identifikační číslo v rámci přechodu na elektronické peníze. Zatím používají Národní Pojišťovací číslo, aby ve skutečnosti zamaskovali jejich původní plán. Tento program byl schválen Výborem pro hospodářské a měnové záležitosti minulý týden.


Jedná se o další krok ve federalizaci Evropy, kterému se i Britové budou muset podřídit. Samozřejmě, že to v Británii nikdo hlásit nebude, protože to logicky vybízí ke vzniku Evropské Identifikace Plátců daně.


Hlavním cílem je za pomocí těchto čísel sledovat cestu a pohyb evropských občanů, včetně Britů.


Samotný text Evropské Komise zní:


„Správná identifikace daňových poplatníků, je nezbytná pro efektivní výměnu informací mezi daňovými správami. Vytvoření Evropského Identifikačního čísla plátce daně (European Taxpayer Identification Number – EU TIN), bude poskytovat ty nejlepší prostředky pro tuto identifikaci. To neumožní žádné třetí straně rychle, snadno a správně identifikovat a zapsat TIN v mezistátních vztazích. Měl by to být základ pro efektivní automatickou výměnu informací mezi daňovými správami členských států.“


Tento krycí manévr požaduje, aby EU převzalo pravomoci zdanění právnických osob členských států na základě společného základu daně právnických osob v Evropě, jako celku. Britské korporace a společnosti náhle budou muset skousnout hořkosladké sousto evropského socialismu a raketový nárůst daní. To bohužel bude mít za následek zvýšení nezaměstnanosti ve VB mnohem rychlejším tempem, než se původně očekávalo.


Tato nová legislativa zabraňuje suverénním členským státům zvýšení jejich konkurenceschopnosti, zvýšením korporační daně pod 15%. Brusel tedy likviduje daňovou nezávislost v rámci EU, což Bruselu dá jedinečnou možnost mít přehled nad všemi (!!!) daňovými poplatníky EU a zároveň je všude sledovat. Položením základů pro novou evropskou daň, chce EU zabránit konkurenceschopnosti daní, aby nalákali do firem a podniků zaměstnance z ostatních členských států, což by mělo pomoci snížit nezaměstnanost.


ZDROJ:

http://www.nwoo.org/2016/05/31/eu-chce-aby-kazdy-obcan-mel-sve-vlastni-cislo-platce-dane/

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page