Tisková konference k demonstraci proti vlastizrádným aktivitám ČT, 7. 6. 2016

 

Tisková konference se konala v Praze dne 7. 6. 2016.

 

Pozvánka na tiskovou konferenci se týkala Demonstrace proti vlastizrádným aktivitám ČT, která proběhla 8. června 2016 u ČT v Praze na Kavčích horách. 

 

Akce by měla napomoci rozhýbat příslušné orgány (Poslaneckou sněmovnu PČR a její Volební výbor, Radu pro rozhlasové a TV vysílání, Radu ČT a ředitele ČT) k tomu, aby donutily ČT, která má s českou zemí společný snad už jen jazyk a koncesionáře, začala konečně plnit to, co jí zákon a etický kodex ukládají. 


V současné době probíhá bitva o vědomí nás všech. ČT se neštítí jakékoliv lži a manipulace, aby překroutila či zamlčela fakta, dějiny, hodnoty prověřené mnoha generacemi a odkazy našich předků. Systematicky tak napomáhá rozvratu společnosti na mnoha frontách (rodina, školství, národní hrdost, žebříček hodnot, zdravotnictví, životní prostředí, mírová politika, vztah k Rusku atd.). Deformuje tak vědomí národa a následně i svědomí občanů.

 

Stížnosti ani žaloby nepomáhají. ČT má totiž od EU (tedy od USA) určený úhel pohledu, což přiznal i její radní Michal Jankovec. Není tedy pro ni důležitá pravda, objektivita, vyváženost, zájmy národa či vyšší principy mravní! 
 

ALIANCE národních sil však nechce nečinně přihlížet, jak ČT rozbíjí naši společnost a pracuje na její likvidaci.

 

Pozvánka je publikována též zde:

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/tiskova-konference-k-demonstraci-proti-vlastizradne-cinnosti-ceske-televize.html

 

a zde:

http://www.nwoo.org/2016/06/08/tiskova-konference-k-demonstraci-proti-vlastizradne-cinnosti-ceske-televize-video-7-6-2016/

 

 

       

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook