top of page

Tisková konference k demonstraci proti vlastizrádným aktivitám ČT, 7. 6. 2016


Tisková konference se konala v Praze dne 7. 6. 2016.

Pozvánka na tiskovou konferenci se týkala Demonstrace proti vlastizrádným aktivitám ČT, která proběhla 8. června 2016 u ČT v Praze na Kavčích horách.

Akce by měla napomoci rozhýbat příslušné orgány (Poslaneckou sněmovnu PČR a její Volební výbor, Radu pro rozhlasové a TV vysílání, Radu ČT a ředitele ČT) k tomu, aby donutily ČT, která má s českou zemí společný snad už jen jazyk a koncesionáře, začala konečně plnit to, co jí zákon a etický kodex ukládají.

V současné době probíhá bitva o vědomí nás všech. ČT se neštítí jakékoliv lži a manipulace, aby překroutila či zamlčela fakta, dějiny, hodnoty prověřené mnoha generacemi a odkazy našich předků. Systematicky tak napomáhá rozvratu společnosti na mnoha frontách (rodina, školství, národní hrdost, žebříček hodnot, zdravotnictví, životní prostředí, mírová politika, vztah k Rusku atd.). Deformuje tak vědomí národa a následně i svědomí občanů.


Stížnosti ani žaloby nepomáhají. ČT má totiž od EU (tedy od USA) určený úhel pohledu, což přiznal i její radní Michal Jankovec. Není tedy pro ni důležitá pravda, objektivita, vyváženost, zájmy národa či vyšší principy mravní!

ALIANCE národních sil však nechce nečinně přihlížet, jak ČT rozbíjí naši společnost a pracuje na její likvidaci.


Pozvánka je publikována též zde:

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/tiskova-konference-k-demonstraci-proti-vlastizradne-cinnosti-ceske-televize.html


a zde:

http://www.nwoo.org/2016/06/08/tiskova-konference-k-demonstraci-proti-vlastizradne-cinnosti-ceske-televize-video-7-6-2016/

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page