top of page

Dopis adresovaný panu prezidentovi, který byl přijat na demonstraci před ČT dne 8. 6. 2016


Váženému panu

Ing. Miloši Zemanovi, CSc.

prezidentu České republiky

Pražský hrad, 119 08 Praha 1

Praha 7. 6. 2016


Vážený pane prezidente,


rádi bychom Vám touto cestou vyjádřili nesmírný obdiv za Vaši statečnost, moudrost a trpělivost, se kterými jako jediný prezident (nepočítáme-li T.G.M.) hájíte národní zájmy ČR, probouzíte vědomí a nezávislé myšlení občanů, vracíte jim národní hrdost a spojujete je ke společnému cíli – záchraně našeho kulturního prostředí, ekonomiky, jazyka a národní identity.


Bohužel, toto Vaše státotvorné úsilí sabotují naprosto surovým, podlým a dehonestujícím způsobem masmédia – v čele s Českou televizí. Stížnosti na její vlastizrádnou činnost nepomáhají, a tak jsme dnes předali všem poslancům a senátorům výzvu, aby proti zločinným aktivitám ČT zasáhli, a dále i žádost ministru Chovancovi, aby svůj tým pro monitorování cizí propagandy okamžitě zaměřil na ČT (zejména zpravodajství). Oba dokumenty přikládáme.


Zítra, tedy ve středu 8. 6. 2016 od 14 hod proběhne na Kavčích horách demonstrace proti vlastizrádné činnosti ČT. Organizuje ji Aliance národních sil. Vystoupí na ní řada politických i nepolitických subjektů a aktivistů. Pokud byste shledal smysluplným nás jakkoliv přímo nebo nepřímo informačně či morálně podpořit, uděláte dozajista velikou radost nejen nám, ale i všem, kteří sdílejí podobné názory na média, jako my.


Aliance národních sil postupně přemosťuje temné rokliny současné společnosti, ve kterých se vzdouvají vlny nesmiřitelného egoismu, ješitnosti a chamtivosti. ANS chce spojit všechny konstruktivní síly v naší zemi a společným úsilím vyčistit Augiášův chlív, zvaný Velká politika, aby se vláda občanů této země opět navrátila do jejich rukou.


Přejeme Vám hodně zdraví, optimismu, víry a naděje, že Vaše slova a činy probudí občany ČR z mediální narkózy a napomohou tak zachránit, co se ještě zachránit dá.


S úctou, pozdravem a přáním klidu a harmonie


za Alianci národních sil


Ing. Oldřich Lukáš

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Ing. Karel JankoHlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page