Projev Ing. Karla Janka, který zazněl na demonstraci před ČT dne 8.6.2016

June 12, 2016

 

Vážení přátelé.                                                                       

 

V  tomto překvapivém  počtu vás zdravím a vítám. Jak bylo vyhlášeno organizátory, je dnešní demonstrace zaměřena na problematické chování veřejnoprávní  České televize a jejího  neobjektivního a  jak se říkalo stranického  způsobu informování naší veřejnosti. Stranického od slova někomu straniti.  Tak jako před dvaceti šesti lety dnes opět straně a vládě a jejím štědrým bruselským  a americkým chlebodárcům. Je trvalý tlak tak zvané ulice může na tom něco změnit.  Jak jsme se dověděli v lednu minulého roku, podepsali zástupci všech veřejnoprávních televizí  EU dokument, jimž  se zavazují dodržovat politický mainstream  Bruselu. Je to ale  jen střípek do mozaiky nastoleného diktátu a  diktatury Evropské komise.  To je drzost.

 

Zcela evidentně se tento trend projevil v loňském roce při reportážích a zprávách o dění na Ukrajině, podstatě Krymu, ve zprávách ze Sýrie, zprávách z Řecka a nebýt svědeckých videí a výpovědí  z imigračního toku  muslimů, byli by tito líčeni naší veřejnoprávní televizí jako mírumilovní chudáci, kterým je ubližováno a které je třeba vítat s otevřenou náručí.

 

Události v Paříži, Bruselu,  Kolíně nad Rýnem,  Berlíně, Stokholmu a jinde naštěstí pomohly otevřít naší většinové veřejnosti oči a ukázali na blamáž,  jakou nás  tato televize krmí.

 

Nejinak to je s řadou vnitrostátních  zpráv. Dlouhý vysílací čas zabraly zprávy o úspěších vládní politiky na poli integrace,  banální informace z regionů, zlodějiny některých  politiků a mafiánů , které by šly rychle vyřešit jednou ranou,  spory a tahanice koaličních stran o koryta ,  ale jen několikavteřinovým švenkem se odbyly reportáže  z našich demonstrací, a to bez zveřejnění  podstaty kladených požadavků – zpravidla demise vlády, vystoupení z EU, zákazu imigrace  a jiné.

 

Proto se ptám. Kde je vyváženost  a objektivnost zpravodajství ČT? Jak reaguje na požadavky  naší většinové české populace v těchto směrech?  Nijak - je opět  poplatná straně a vládě a New World Order.  Je tragické, že se ekonomické, morální i politické zájmy občanů tak často liší od zájmů establishmentu a  jím  prosazované státní i unijní legislativy.

 

Opakovaně proto vyzývám k  demisi vládu, toho jejího slizouna, k  vystoupení z EU, ke změně hospodářské i obranné politiky našeho státu a objektivnosti televizního zpravodajství. 

 

A na závěr jako vždy říkám:

Ať žije  naše Česko  a  bratrské Slovensko! 

Vytvořme na bázi V4 novou unii, od Baltu až po Jadran.   

Ať žijí svobodné národy Evropy!

A atˇ je nás tu příště  alespoň  10 tisíc!     

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook