top of page

Projev Ing. Karla Janka, který zazněl na demonstraci před ČT dne 8.6.2016


Vážení přátelé.


V tomto překvapivém počtu vás zdravím a vítám. Jak bylo vyhlášeno organizátory, je dnešní demonstrace zaměřena na problematické chování veřejnoprávní České televize a jejího neobjektivního a jak se říkalo stranického způsobu informování naší veřejnosti. Stranického od slova někomu straniti. Tak jako před dvaceti šesti lety dnes opět straně a vládě a jejím štědrým bruselským a americkým chlebodárcům. Je trvalý tlak tak zvané ulice může na tom něco změnit. Jak jsme se dověděli v lednu minulého roku, podepsali zástupci všech veřejnoprávních televizí EU dokument, jimž se zavazují dodržovat politický mainstream Bruselu. Je to ale jen střípek do mozaiky nastoleného diktátu a diktatury Evropské komise. To je drzost.


Zcela evidentně se tento trend projevil v loňském roce při reportážích a zprávách o dění na Ukrajině, podstatě Krymu, ve zprávách ze Sýrie, zprávách z Řecka a nebýt svědeckých videí a výpovědí z imigračního toku muslimů, byli by tito líčeni naší veřejnoprávní televizí jako mírumilovní chudáci, kterým je ubližováno a které je třeba vítat s otevřenou náručí.


Události v Paříži, Bruselu, Kolíně nad Rýnem, Berlíně, Stokholmu a jinde naštěstí pomohly otevřít naší většinové veřejnosti oči a ukázali na blamáž, jakou nás tato televize krmí.


Nejinak to je s řadou vnitrostátních zpráv. Dlouhý vysílací čas zabraly zprávy o úspěších vládní politiky na poli integrace, banální informace z regionů, zlodějiny některých politiků a mafiánů , které by šly rychle vyřešit jednou ranou, spory a tahanice koaličních stran o koryta , ale jen několikavteřinovým švenkem se odbyly reportáže z našich demonstrací, a to bez zveřejnění podstaty kladených požadavků – zpravidla demise vlády, vystoupení z EU, zákazu imigrace a jiné.


Proto se ptám. Kde je vyváženost a objektivnost zpravodajství ČT? Jak reaguje na požadavky naší většinové české populace v těchto směrech? Nijak - je opět poplatná straně a vládě a New World Order. Je tragické, že se ekonomické, morální i politické zájmy občanů tak často liší od zájmů establishmentu a jím prosazované státní i unijní legislativy.


Opakovaně proto vyzývám k demisi vládu, toho jejího slizouna, k vystoupení z EU, ke změně hospodářské i obranné politiky našeho státu a objektivnosti televizního zpravodajství.


A na závěr jako vždy říkám:

Ať žije naše Česko a bratrské Slovensko!

Vytvořme na bázi V4 novou unii, od Baltu až po Jadran.

Ať žijí svobodné národy Evropy!

A atˇ je nás tu příště alespoň 10 tisíc!Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page