top of page

Projev Jiřího Jiskry, který zazněl na demonstraci před ČT dne 8. 6. 2016 v Praze


Heroin, pervitin, LSD, Extáze a spousta dalších, jsou velmi nebezpečné návykové látky, nebo chcete-li drogy! Drogy, které zásadním způsobem ovlivňují, ničí a likvidují lidské životy. Zvláště pak, když jsou podávány nekontrolovaně, ve velkém množství a příliš často!


Dalším jejich neduhem je, že lidé se na nich stávají těžce závislými. Veškeré neštěstí kolem drog, které se děje dnes a denně, mají na svědomí lidé, kteří je zneužívají k dosažení vlastních cílů, moci a obohacení!


Jsou to drogové kartely, mafie, dealeři atd. Návykové a omamné látky, ale mohou mít i pozitiva a přínos, téměř bez rizika. A to pouze v tom případě, kdy jsou podávány odborně a kontrolovaně. Například v nemocnicích, když nějaké dítě po těžké dopravní nehodě nebo popáleninách trpí bolestmi, když někdo z nás už není schopen psychicky snášet trable dnešního života, rovněž jsou mu podávány látky, které musí být kontrolované.


Ani lékař nesmí podávat tyto látky závislým a musí se snažit, aby závislost nevyvolal a nezpůsobil tak neštěstí! V opačném případě, by se z něj stal ubohý dealer!


Proč vám, toto říkám? Protože téměř stejně vidím fungování médií! A chtěl bych zde upozornit na jednu velmi nebezpečnou záležitost!


ČT, která nám velmi škodí, protože ji ovládá kartel v podobě EU, mafie v podobě naší vlády a dealer v podobě pana Dvořáka a dělníci v podobě zaměstnanců ČT, vyrábějící hnus, VLASTIZRADU a ubohou propagandu, kterou na nás a naše děti dnes a denně účelově chrlí!


Z nás a našich dětí se snaží udělat konzumenty (feťáky), kteří jim naprosto odevzdaně pomohou k dosažení jejich cílů a obohacení! My již minimálně těmi konzumenty jsme, protože jim za toto svinstvo pravidelně a beze vzdoru platíme!


A já se ptám. Proč vás tady dnes nejsou minimálně tisíce? To už je mezi námi skutečně tolik odevzdaných feťáků? Skutečně jim chceme dovolit udělat naše děti jejich dalšími novými odběrateli toho jejich vlastizrádného svinstva?


Vždyť my všichni, jsme vlastníky ČT! Neměli bychom si tedy udělat pořádek? ČT máme přeci na to, aby nám pomáhala protlouci se, zorientovat a utvořit si vlastní nezmanipulovaný názor! Co tedy s tím?


Zbavit se mafie v podobě naší současné vlády?


Dealera v podobě pana Dvořáka odstranit z vedení ČT, a zrušit reklamy na ČT nebo koncesionářské poplatky převést do roviny dobrovolného příspěvku!


Toto zabere nějaký čas než se nám to podaří, ale Vás asi zajímá, co můžeme udělat hned teď?


Je to jednoduché. Stejně jako u drog! Když je člověk nějak zasažen či postižen tímto svinstvem, navštíví nějakou nemocnici či léčebné sanatorium. Ve světě médií, je u nás nejspíš tou největší nemocnicí, nebo chcete li sanatoriem, televize Prima!


Sledujte televizi Prima!


Protože, i když televize Prima je soukromá, žije pouze z reklam, z koncesionářských poplatků nedostává ani korunu, ale i tak jim mafie v podobě naší vlády, nebo její prodloužená ruka, rada pro rozhlasové a televizní vysílání může zkomplikovat nebo i zarazit další vysílání! I přes tyto obtíže, se televize Prima v současné době rozhodla říkat pravdu a nazývat věci pravými jmény!


Děkuji Vám za pozornost a ,,Nebojte se bránit“


Jiří Jiskra, Hrdý Čech, facebooková komunita : NEBOJTE SE BRÁNIT


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page