V Česku probíhá LGBT státní převrat. Jede v tom i Ústavní soud. Proč se musí tradiční rodina v Česku zlikvidovat? Rodiče mají na děti špatný vliv! Symbolika fialové barvy elit je k vidění všude, pozor na ní!

July 15, 2016

 

LGBT prosazují v ČR Američané a Norské fondy

 

Prvním velkým zastáncem tezí LGBT v České republice je americké ministerstvo zahraničí, které skrze ambasádu v Praze má ve své agendě celý program na podporu LGBT po celý rok. Nejde jenom o podporu průvodů Gay Pride, ale i o koordinaci podpory LGBT komunit na jednotlivých úrovních české společnosti, od neziskových organizací, přes soukromé korporace s americkým kapitálem, až po poradce a asistenty vrcholových politiků v české vládě. Slavný výrok o tom, že člověk má strach se ohnout pro tužku na generálním ředitelství Českých drah, který pronesl odborář Jaromír Dušek o situaci ve vedení podniku, nebyl vůbec náhodný. Podpora LGBT komunity a jejich protlačování do řídících struktur státu jede na plné obrátky. A právě americké velvyslanectví používá LGBT podporu jako jeden z nástrojů tezí amerických globalistů na ovládnutí svých zájmů v ČR.

 

Láska dělá rodinu… heslo prosazované v Norsku i v USA organizacemi na podporu LGBT adopcí.

 

Druhým velkým zastáncem LGBT v České republice jsou nechvalně proslulé Norské fondy. Ty prosazují LGBT teze i u sebe doma v Norsku s neuvěřitelnou brutalitou. Děti jsou odebírány heterosexuálním párům jako na běžícím pásu a jsou odevzdávány do výchovy gayům nebo lesbickým párům. V Norsku do toho přistupuje ještě další problém, degenerativní syndrom norského genomu, psali jsme o tom zde a zde. Právě Norské fondy se snaží oprášit politiku státem řízeného Lebensbornu, kdy modifikace ve srovnání s nacismem spočívá pouze v tom, že dítě se nechá narodit heterosexuálnímu páru, ale poté se úmyslně najde záminka, aby stát mohl dítě odebrat a předat do výchovy někomu z LGBT komunity. Ty hrají v konceptu NWO veledůležitou roli.

 

LGBT „rodiny“ mají elitám zajistit ideologickou výchovu dětí

 

Koncept duhového světa LGBT není náhodný. Lidé, kteří jsou jinak sexuálně orientováni, nemohou zajistit reprodukci planety. Ale mohou o to lépe zajistit výchovu cizích dětí, a to podle návodů, které jim poskytne stát. Lépe řečeno elity. LGBT páry tak netvoří rodinu, ale výchovnou jednotku pro svěřené dítě, které poté vyrůstá v modelové rodině, že je přece normální nechodit s dívkou, protože vzor „rodičů“ je pevně v mozku dítěte zafixovaný. Cílem tohoto procesu adopcí dětí homosexuálními páry je snížení západní populace. Proto si všimněte, že teze LGBT jsou usilovně a soustavně prosazovány globalisty pouze v rozvinutých západních zemích. V zemích rozvojových, asijských, afrických a dalších jsou LGBT programy zcela tabu a nikdo je politicky neprosazuje, nejen zevnitř, ale ani zvenčí. Všimněte si USA, kterým nevadí, že v Saúdské Arábii za homosexualitu hrozí smrt.

LGBT promo k podpoře adopcí. Táta a táta je rodina?

 

Ústavní soud plní globalistickou objednávku „duhové republiky“

 

Podporu tezím LGBT v Česku razí i zkorumpované elity nižších stupňů nadnárodních řízení. Typickým příkladem je Ústavní soud, který bez mrknutí oka povolil homosexuálům adopce dětí, aniž by proběhla odborná diskuse a zejména dlouhodobá studie z hlediska eugeniky, jako probíhala např. v Německu ve 20. a 30. letech minulého století studie o vlivu míchání ras na inteligenční kvocient společnosti jako celku. Ukázalo by se totiž, že malé dítě přijímá vzory po rodičích se vším všudy, a že když bude vyrůstat v homosexuální rodině, bude taktéž mít sklon si potom v kolektivu ve škole a při dospívání opět hledat partnery podle eugenicky zakódovaného vzorce chování z dětství, který viděl a vidí ve svých LGBT rodičích. Nejde přitom o problém fyziologické reorientace, ale o problém reorientace preferenční. Chlapec vyrůstající v LGBT rodině nemusí být homosexuál per se, a dívka nemusí být lesba. Ale model chování, a ten je možné vidět už v LGBT komunitách v San Franciscu, bude nastavený tak, že takto vychované dítě sice může mít heterosexuální styky, ale „rodinu“ vytvoří homosexuální kvůli preferenci a pohodlí. Koneckonců, v USA je výchova LGBT tezí u dětí opravdu daleko.

 

Více zde:

http://aeronet.cz/news/v-cesku-probiha-lgbt-statni-prevrat-jede-v-tom-i-ustavni-soud-proc-se-musi-tradicni-rodina-v-cesku-zlikvidovat-rodice-maji-na-deti-spatny-vliv-symbolika-fialove-barvy-elit-je-k-videni-vsude-pozor/

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook