top of page

Otevřený dopis generálům NATOPraha, 17.7.2016


Slovutní generálové NATO!


Dozvěděl jsem se, že jste na vašem zasedání dne 8.6.2016 ve Varšavě měli schválit novou strategii boje proti útokům po internetu, tedy v matrixu světa kyberprostoru. Že prý každý útok spáchaný proti VIP a institucím členských zemí NATO bude považován za ekvivalent útoku skutečného, tedy vojenského, v důsledku čehož vznikne NATO právo zaútočit proti zemi, odkud údajný útok přišel. Dorazí-li tedy někomu ze špatně placených dříčů v Evropské komisi či parlamentu do jeho počítače virus (třeba díky tomu, že soustavně sleduje módu či pornostránky), který mu zničí harddisk, zcela přirozeně to oprávní NATO rozmlátit stát, odkud virus přišel, a vybít jeho zločinné obyvatelstvo. Je skvělé, že se nezdržujete odhalováním zdroje (není-li fiktivní nebo provokační), závažností útoku, ani tím, čemu posloužil (dobru či zlu), jaké škody napáchal, nebo dokonce přiměřeností obrany, neboť – jak správně tvrdí americká ČT, stejně za všechno může Putin.


Jen mě mrzí, že jste nerozšířili svůj záměr i na prostor mentální (myšlenkový). Bylo by pak možné ve jménu míru napadnout jakoukoliv zemi, kde by se objevily názory jiné, než považujete za správné, anebo demokracie, která by s tou vámi požehnanou neměla nic společného. Určitě jste již pochopili, že nezávislé myšlení je nebezpečným projevem hrubé agrese proti mírotvorným cílům NATO, ba co víc - je přímým ohrožením bezpečnosti USA, nemluvě o rasistické, fašistické a islamofobní podstatě jakékoliv pravdy neprověřené experty ze CIA. A s něčím tak odporným je třeba rychle zatočit! Svět už konečně musí pochopit, že USA a NATO vedly stovky válek, jen aby zachránily mír, že tisíce základen po celém světě nevybudovaly jen proto, aby si každý stát dělal, co chce.


Rusko už také musí uznat, že nemá nejmenší právo využívat přírodní zdroje na jeho území, neboť se jedná o bohatství, které prokazatelně patří strategickým investorům Západu. K provedení takových změn už zjevně nestačí, aby NATO ve jménu obrany světového míru provádělo vojenské manévry na hranicích Ruska, jelikož válečný štváč Putin se tím evidentně vyprovokovat nedá. Proto je třeba vyhovět oprávněným žádostem demokratických sil Ruska a přesunout další mírumilovná cvičení na samotné území agresora, nejlépe na Rudé náměstí v Moskvě.


S pozdravem „Režiséři převratů, ničitelé států a kultur, spojte se!“


Hlavní washingtonský ideolog

Sanat (šifrovací klíč Bilderberg už máte)


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page