Kam všude stoupla noha Angličanů, Portugalců, Španělů, Francouzů a dalších států Západní Evropy. Tyhle země moc rády strkaly nos větřící bohatství na cizí území a bez skrupulí je dobývaly a využívaly jejich přírodní, ale i lidské zdroje.

July 24, 2016

 

Nenajdete však jedinou slovanskou zemi která by se chovala jako země západní Evropy. Slované nepotřebovali mít kolonie po celém světě a dřít všechny do úmoru. Nikdy si s nimi nemůžeme rozumět, protože jsme prostě jiní.

 

V první řadě bych podotkla, že rozhodně nesouhlasím z příjimáním migrantů a že jejich krvelačnost se mi nesmírně hnusí. Člověk má v této době opravdu velký přístup k informacím a je jen na něm jak si v nich dokáže číst. To co čtu je pro Evropu fatální a s těmito politiky se nápravy rozhodně nedočkáme. Na mne to působí jakoby by byli loutky v rukách někoho mocného, kterému nemohou říct ne, a fakt tím nemyslím Evropskou unii. Tohle totiž není ani ve jménu jakéhokoliv náboženství či politického hašteření. Je to jako vždy boj pár mocných a peníze a moc. Není mnoho těch, co hrají s naší Zemí šachy a rozdělují si nás na vojáčky a otroky ve jménu trhu. Potom musí mít svoje poskoky a ty si pořádně platí aby za ně konali špinavou práci a oni se nám v skrytu svých paláců vysmívají.

 

Naše Země se zmenšila na kuličku a globalizace je její neštěstí. Bývalé kolonie některých Evropských států se dostávají k informacích a proč mají žít někde, kde musí pracovat a kde není vše tak, jak je v Evropě, když bývalé země, které je využívaly a kolonizovaly, se mají jako prasata v žitě. Všechno zlé se vždy obrátí proti tomu, co zlo způsobuje a teď jsou na řadě ti, co tolik let zotročovali ostatní a okrádali je všude jak jen mohli. Zbohatli na Afrických diamantech, Indickém koření a dalších komoditách. Podotýkám, že jim bylo jedno kdo na ně pracuje a tak všichni víme, že děti těchto zemí musely pracovat se svými rodiči, aby se nějak uživily, zatímco jejich se "páni" váleli na zadku a žili z jejich mozolů.  

 

Více zde: 

http://www.necenzurujeme.cz/1874/kam-vsude-stoupla-noha-anglicanu-portugalcu-spanelu-francouzu-a.html

 

Tags:

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook