SPIKNUTÍ proti národům - teroristické "akty" a snaha o odzbrojení veřejnosti!

July 25, 2016

 

Přátelé,

 

mluvil jsem s několika lidmi z Německa. Jde opravdu o mediální kamufláž a dokonce v době střelby byly odpojeny informační kanály, konkrétně do ČR, aby lidé neměli možnost porovnávat.....Včera večer ve zprávách na Primě již komentovali, že věc způsobí omezení držení zbraní...  Prostě odzbrojit veřejnost a poslat na jatka!!!

 

Vývoj situace, dlouhodobý vývoj, lze označit za "spiknutí" proti veřejnosti, proti lidem, proti národům. A nejde jenom o migranty. Ti mají dovršit dílo zkázy. Nelze již nevidět upadající školství. Upadající zdravotnictví, ve kterém se již neléčí, ale za účelem zisku udržují pacienti pouze v nemocnosti. Neuvěřitelnou a všude přítomnou, přehlíženou korupci státní správy...  Štvaní proti Rusku, které si nechce nechat na příkaz USA tunelovat přírodní zdroje a ožebračovat obyvatelstvo, tak jak vidíme všude včetně naší republiky.

 

Tohle je válka, válka vedená vysoce sofistikovanými prostředky a za pomoci informačních technologií. Tohle je genocida. Jak dlouho budeme zbaběle přihlížet? Jde o naše děti, o naši budoucnost!!!  MH

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook