top of page

SPIKNUTÍ proti národům - teroristické "akty" a snaha o odzbrojení veřejnosti!


Přátelé,


mluvil jsem s několika lidmi z Německa. Jde opravdu o mediální kamufláž a dokonce v době střelby byly odpojeny informační kanály, konkrétně do ČR, aby lidé neměli možnost porovnávat.....Včera večer ve zprávách na Primě již komentovali, že věc způsobí omezení držení zbraní... Prostě odzbrojit veřejnost a poslat na jatka!!!


Vývoj situace, dlouhodobý vývoj, lze označit za "spiknutí" proti veřejnosti, proti lidem, proti národům. A nejde jenom o migranty. Ti mají dovršit dílo zkázy. Nelze již nevidět upadající školství. Upadající zdravotnictví, ve kterém se již neléčí, ale za účelem zisku udržují pacienti pouze v nemocnosti. Neuvěřitelnou a všude přítomnou, přehlíženou korupci státní správy... Štvaní proti Rusku, které si nechce nechat na příkaz USA tunelovat přírodní zdroje a ožebračovat obyvatelstvo, tak jak vidíme všude včetně naší republiky.


Tohle je válka, válka vedená vysoce sofistikovanými prostředky a za pomoci informačních technologií. Tohle je genocida. Jak dlouho budeme zbaběle přihlížet? Jde o naše děti, o naši budoucnost!!! MH

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page