Terorismus je výplodem geopolitické expanze USA.

July 26, 2016

 

Světovým manipulátorům se daří svádět myšlení lidí na scestí! ISIL je placena z USA. Nejvíce obětí teroristických útoků ISIL je v arabských zemích - jedná o roky terorismu se statisíci mrtvých. Poslední teroristický útok byl v Bagdádu počátkem července s 300 mrtvými. Ovšem tyto oběti teroristických útoků ISIL pro západní média vůbec NIC neznamenají -  a jak říká V.V. Pjakin: tyto oběti jsou pro Západ pouze "biologický materiál".

 

Zkreslené vnímání teroristických útoků na Západě je v tom, že podle jejich představ jde o „souboj civilizací“. Avšak média vůbec neinformují o skutečnosti, že většina terorismu spáchaná skupinami jako jsou Al – Kajdá a ISIS je prováděna proti ostatním Arabům v zemích s muslimskou většinou. Například nemnoho lidí protestovalo, když minulý týden bylo téměř 300 lidí zabito v Bagdádu poté, co vybuchla bomba v nákladním voze, k čemuž se přihlásila ISIS.

 

V západních myslích to vykresluje obrázek, že příčinou tohoto všeho je éterická náboženská ideologie, nebo že toto je problém vrozený v Arabské a muslimské “krvi, v jejich DNA”. Ve skutečnosti je extremismus většinou výplodem praktického imperialismu, který vyzbrojuje, trénuje a finančně podporuje teroristické skupiny pro účely geopolitické expanze, jejímž hlavním původcem je USA.

 

Toto pokřivené vnímání potom vede k vykreslování všech muslimů jako teroristů a živí ignorantská rasistická provolání Donalda Trumpa a jemu podobných, aby je diskriminovali, zcela zanedbávajíc fakt, že těmi, kdo jsou v čelní linii této bitvy a obětují svoje životy, aby se zbavili džihádistů, jsou muslimové a Arabové.

 

 

 

Více zde:

http://www.nwoo.org/2016/07/25/utok-v-nice-jak-zapadni-imperialismus-plodi-teror/

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook