top of page

Na migraci má někdo zrůdný zájem. Metody jak za čarodějnických procesů. Krajinný ekolog promlouvá o


Bránit páření ras je tmářství. Souviselo středověké upalování čarodějnic s hladomorem? Globální oteplování je blbost. Vědci jsou zkorumpovaní, klimatologové se vyhazují z politických důvodů. O zrůdných úmyslech elit, které řídí Nový světový řád, a o pravdivé klimatologické prognóze hovoří pro ParlamentníListy.cz uznávaný krajinný ekolog a rekultivátor Stanislav Štýs.


Vládci prostě potřebují hladomor, sucho či další uměle vyvolané hrozby, aby odvrátili pozornost od nefungující domácí politiky. Ti nahoře nás nutí v podstatě bojovat proti rychlému rozvoji lesů a většímu výnosu plodin – boj proti klimatickému oteplování je ale jen součástí tendencí, které usilují o tzv. Nový světový řád. Předkládané a nijak nepodložené dogma, že za vzrůstem teplot je skleníkový plyn CO2, je naprostý nesmysl, stejně jako to, že globální oteplování ovlivnil člověk. CO2 nejenom, že není škodlivou emisí, ale naopak je životadárným plynem. Bojuje-li proti tomu Evropa, žene se do záhuby, ruku v ruce se sociálními dopady invazivní migrace. Naopak nás čeká malá doba ledová.


Více zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-migraci-ma-nekdo-zrudny-zajem-Metody-jak-za-carodejnickych-procesu-Krajinny-ekolog-promlouva-o-umyslech-svetovych-elit-a-pitome-Evrope-ktera-se-nachytala-443973


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page