top of page

Skutečně jde o „souboj civilizací“ nebo jsme obelháváni?


Nejvíce obětí teroristických útoků ISIL je v arabských zemích - jedná o roky terorismu se statisíci mrtvými. V. V. Pjakin ve své analýze světové politiky dne 18. 7. 2016 uvedl: „Poslední teroristický útok byl v Bagdádu počátkem července s 300 mrtvými. Tyto oběti teroristických útoků ISIL ale pro západní média vůbec NIC neznamenají. Pro Západ jsou tito mrtví lidé pouze biologický materiál."


Zdroj:


https://www.youtube.com/results?search_query=pjakin+18.7.2016


Záměrně zkreslované vnímání teroristických útoků na Západě tkví v tom, že údajně jde o „souboj civilizací“. Avšak média vůbec neinformují o skutečnosti, že většina teroristických útoků, páchaných skupinami jako jsou Al Kajdá a ISIL, je prováděna proti Arabům v zemích s muslimskou většinou. A samozřejmě se nikdy nehovoří o mnohých teroristických činech, které jsou navíc páchány pod falešnou vlajkou.


V západních myslích je záměrně vykreslován obrázek, že příčinou tohoto všeho je náboženská ideologie, nebo že to je problém vrozený v arabské krvi, "v jejich DNA”. Ve skutečnosti je však extrémismus výplodem imperialismu, který vyzbrojuje, trénuje, finančně podporuje teroristické skupiny a vysílá je do Evropy spolu s takzvanými „imigranty“. A to vše jen pro účely geopolitické expanze, jejímž hlavním původcem je USA.


Zdroj:


http://www.globalresearch.ca/the-attack-in-nice-how-western-imperialism-breeds-terror/5536144


Není pravda, že co Arab, to muslim. V arabských zemích je spousta ateistů, socialistů, komunistů a křesťanů. Například kdysi vládnoucí politické strany BAAS – „Socialistické strany arabské obrody“ (Irák, Sýrie, Súdán a další) byly stranami sekulárními. Málokdo již dnes ví, že v arabských zemích byly velmi silné komunistické strany. Například v Iráku byla komunistická strana v opozici vůči Saddámu Husajnovi, ale také v opozici vůči následné americké "křesťanské" okupaci. Tyto strany vznikly po roce 1940 jako výraz hnutí proti koloniálním mocnostem. Celý Západ totiž drancoval arabské země po celá staletí a žil v blahobytu na jejich úkor.


Poradce prezidenta Miloše Zemana - orientalista Hynek Kmoníček - řekl následující: islámský stát je teroristická organizace na principech gangu, kterou financuje USA. Tzv. hlasatelé islámu, kteří nyní udávají "tón" ve světě, nejsou žádní islamisté a nejsou to dokonce ani Arabové, ale normální kriminálníci. Jsou připravování ve výcvikových kempech v USA. V jejich pojetí nejsou největší nepřátelé islámského státu křesťané, ale Šíité - tedy většina Arabů.


Zdroj:


https://www.youtube.com/watch?v=H8XPo7v9SVw


Těmi, kdo jsou v čelní linii této teroristické bitvy a obětují svoje životy, aby se zbavili džihádistů, kteří jsou placeni a podporováni USA, jsou Arabové. Naše informace o arabském světě jsou absolutně zkreslené. Západními mocnostmi koupení šílenci, které však média označují za „imigranty“, mají za úkol rozvrátit naší civilizaci - viz oficiální projekt Evropské unie EUROMED! Samotné arabské země jsou však zdecimované vojenskými útoky USA a Západní Evropy. NATO během svých útoků používalo zbraně s ochuzeným uranem. V Iráku se například rodí postižené děti v takové míře, jako tomu bylo ve Vietnamu po válce s USA. Země, voda i vzduch jsou v arabských zemích naprosto zamořené. Ropa a národní nerostné bohatství je především v rukou soukromých amerických koncernů.


Zdroje:


http://www.novarepublika.cz/2016/03/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni.htmlhttp://videacesky.cz/video/pribeh-emmanuela-kellyho


http://www.zvedavec.org/komentare/2014/05/5999-irak-nejvetsi-ropna-loupez-v-historii.htm


USA se netají svojí podporou ISIL. Například Barack Obama řekl, že USA použily ISIS jako prostředku pro nátlak na iráckého premiéra al Malikiho ve snaze o jeho vypuzení. A premiér al Maliki, který proti islámskému státu bojoval, byl skutečně nucen v září 2014 odstoupit. Podle zprávy OSN páchá ISIL v Iráku systematické a rozsáhlé násilí, které dosahuje rozměrů genocidy. Teroristé se zaměřují na vládní činitele, bývalé členy iráckých bezpečnostních složek, policisty a na kmenové a náboženské vůdce, tzv. imámy, uvádí OSN. Sociální struktura společnosti je nenávratně zničená. A to vše se podařilo za pouhých 20 let!


Zdroje:


http://www.nwoo.org/2016/07/25/utok-v-nice-jak-zapadni-imperialismus-plodi-teror/


http://zpravy.idnes.cz/zprava-osn-o-nasili-na-civilistech-v-iraku-fii-/zahranicni.aspx?c=A160119_131436_zahranicni_jkk


Moskevská profesorka Státního institutu mezinárodních vztahů (MGIMO) Olga Četveriková z katedry historie a politiky zemí Evropy a Ameriky uvádí: „Současný radikální islamismus - džihádismus nemá nic společného s uctíváním Boha, který stvořil vše živé, ale posedlost smrtí a zabíjením ukazuje na uctívání Satana – ničitele života. Tzv. liberální demokracie, která ničí a překrucuje životní hodnoty v západní civilizaci, je pouze druhou stranou téže mince, jenž prostřednictvím tajných služeb a okultních organizací organizuje teror na Blízkém východě, v USA a v Evropě.“


Zdroj:


https://www.youtube.com/watch?v=52mZTzGZaDc


Světoví manipulátoři svádí myšlení lidí na scestí. Lidé už často ani nejsou schopni vidět, kdo skutečně drží prst na spoušti nelegální migrace - tedy USA a státy NATO - jehož je většina obyvatel České republiky BOHUŽEL nedobrovolnou součástí. A tímto padá část viny i na nás.


Článek byl publikován též zde:

http://www.novarepublika.cz/2016/08/skutecne-jde-o-souboj-civilizaci-nebo.html


a zde:

http://czechfreepress.cz/dalsi-blogy/skutecne-jde-o-souboj-civilizaci-nebo-jsme-obelhavani.html


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page