MUSÍME SE ZACHRÁNIT SAMI!!!!!!

August 5, 2016

 

 

Rusko nám pomůže nejvýše tím, že oslabí geopolitický vliv USA a EU! Nic jiného od Ruska a pana Putina chtít ani nemůžeme! Rusku jde především o to, aby navázalo co nejlepší obchodní styky s Evropou a po výměně prezidenta možná také s USA, aby vylepšilo svou vlastní ekonomickou situaci!

 

Pokud se chceme zbavit svých vlastních zlodějů, nebo vystoupit z organizací, které nás nutí bojovat v žoldu USA, nebo nám okrajují naší suverenitu a státnost a zaplavují nás cizinci, které tu minimálně 80% lidí nechce, budeme to muset udělat sami! To, že se Rusku možná časem povede lépe, pokud pan Putin dotáhne partii, kterou rozehrál do vítězného konce a dokáže Rusko zbavit také mafiánů a oligarchů vysávajících prosté ruské lidi, které prozatím pořád ještě toleruje + vymění prohnilé státní úředníky, nebude znamenat pražádnou změnu k lepšímu pro nás!

 

Dokud budou lidé pořád jen ukazovat svaly na sociálních sítích a pak se nechají koupit koblihou, nebo novými sliby od starých zlodějů a budou pořád dokola volit ty samé hrobaře našeho národa, kteří stáli u rozkradení národního majetku a neústavního rozdělení naší země, bude jen hůř a hůř a já osobně si začínám myslet, že čím dříve bude opravdu zle, tím lépe!

 

Více zde:

https://www.facebook.com/notes/ladislav-kasuka/%C4%8D%C3%ADm-d%C5%99%C3%ADve-padneme-na-%C3%BApln%C3%A9-dno-t%C3%ADm-l%C3%A9pe/1339409992754098

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook