top of page

Proč nemá smysl čekat na výsledek americké prezidentské volby? Třetí skupina světové moci mění plány


**********************************************************************************************

Paralela s Milošem Zemanem, více než jen náhodná!


Donald Trump plní v USA stejnou úlohu přetlakového ventilu jako Miloš Zeman v České republice, v dobrém slova smyslu, ale ve skutečnosti oba dva razí teze globalismu. A to není důvod k velké radosti. Oba dva používají společné národovecky zabarvené teze, které podporují národní zájmy, deklarují odpor vůči migraci, kritizují sankce proti Rusku, vyzdvihují potřebu spolupráce s Ruskem. To je v pořádku. Ale oba dva stejně tak obdivují Čínu, jezdí do Číny, vítají Čínu a její ekonomiku, zdůrazňují potřebu ekonomické spolupráce s Čínou a zejména podporují otevírání čínských fabrik, lépe řečeno montoven ve svých zemích. Čína pochopila, že outsourcing výroby je přežitek a vzhledem k tomu, že čínský dělník pracuje už za 5 dolarů na hodinu, tak najednou globalisté zjistili, že laciněji se dá vyrábět v chudnoucí Evropě, protože třeba v České republice bere dělník v montovně 80 korun na hodinu hrubého, a to je něco přes 3 dolary. Bere méně, než dělník v montovně Foxconnu v Zhengzhou. Takže přesunout výrobu z Číny do EU se globalistům nejen vyplatí, ale navíc se tím zvýší mocenský a politický vliv globalistů na EU, protože spolu s montovnami se logicky do Evropy dostává čínský kapitál. Rozumějte, globalistický kapitál.


Miloš Zeman a čínský prezident Chi Tin Ping. Na jedné straně odpor Miloše Zemana vůči migraci, na straně druhé přátelství s představitelem globalismu, který tuto migraci používá ke globálnímu chudnutí západní civilizace. Zdánlivý rozpor? Nikoliv. Oba dva jsou globalisté a ekonomické teze jsou silnější, než konceptuální rozpory ohledně migrace.


Dobře si všimněte Velké Británie. Po Brexitu se Londýn neustále zaštiťuje výroky o tom, že proces odcházení z EU nebude nijak rychlý a že země chce vyjednat s Bruselem zachování společného, tj. globalizovaného trhu. Londýn chce spolupracovat s Čínou samostatně, ta ale preferuje jednotnou Evropskou unii, jednotnou vládu, jednu měnu, jedny daně a jednu armádu. A to je co? To je vize evropského superstátu, jehož jádrem by mělo být Německo a Francie. Čína chce proto ovládnout Evropu, nejprve ekonomicky, ale poté i politicky. Nástrojovým mechanismem přitom je i podpora Ruska. Systémově je sice Rusko proti globalismu, ale pouze proti jeho západnímu konceptu, který většina z nás zná pod označením NWO. Rusko ale razí jiný globalismus, čistě ekonomický, který se neopírá o konceptuální moc, ale razí čistě strukturální dělení mocí a zájmů. A to je pro současné globalisty pozice, která sice není ideální, ale je mnohem lepší, než riskování toho, že na planetě zemi bude zachován konceptuální model řízení pod kontrolou USA, tzv. Pax Americana. To nemohou globalisté připustit.


Rozbijeme USA rukama samotných Američanů!


Globalisté proto vsadili v USA na osvědčený model „hry na volby“, který je pilířem konceptuální moci globalistů na celém světě. Demokracie je nástrojem globalistů k prosazování jejich tezí. Proto i v Turecku se transformuje řídící proces od demokracie směrem k diktatuře, protože ta je proti globalismu imunní. Ne ve všech zemích je však přechod od demokracie k diktatuře proveditelný, i když třeba v Maďarsku se o to Orbánova vláda pokoušela, ale výsledek se nedostavil. Demokracie je totiž v mnoha ohledech stále výhodná pro národní elity, protože umožňuje prosazovat některé cíle bez nutnosti násilí, minimálně toho fyzického. V USA proto globalisté vsadili na klasický model boje na ose teze vs. antiteze, kdy voliči mají pocit, že o něčem rozhodují, že mají na něco vliv.


Barack Obama. Co jen ten toho nasliboval v roce 2008. Zavření Guantanáma, stahování amerických vojsk ze světa domů, konec amerického válčení v cizině, návrat amerických firem ze zahraničí domů. Nic z toho nesplnil. Právě naopak. Amerika válčí více ve světě, více zbrojí, Gitmo bylo rozšířeno, americký outsourcing v Asii trhá rekordy.


Donald Trump ovšem svojí politikou „navracení“ amerických firem do USA způsobí pouze to, že v zemi budou vyrůstat čínské montovny, stejně jako vyrůstají v EU a o kterých tak Donald Trump básní. Amerika bude rychleji chudnout, americká ozbrojená moc bude chudnout spolu s ní a tím pádem Američané se budou ze světa pomalu stahovat. Demise USA se bude prohlubovat. A budou to sami Američané, kteří si to ve volbách prohlasují. To je na tom to nejděsivější.


***************************************************************************************************


Volby v USA tak nebudou mít vliv na hrací prostor globálních elit a demise USA bude pokračovat bez ohledu na to, jestli bude prezidentem Trump nebo Hillary. Oba dvou jsou ve vztahu k sobě komplementáři (vzájemně se doplňují a spolupracují v zákulisí mimo světla kamer), nejsou k sobě v kompetitivním (konkurenčním) vztahu. Co však může globalistům hodit jaderné vidle do tohoto plánu, to je právě činnost vyšších mocenských elit, které globalistům i národním americkým elitám hatí plány způsobem, ze kterého se doslova tají dech. A nástrojem tohoto hacení, jak je vidět, byl ve všech případech americký Pentagon, pod který spadá veškeré vojsko, včetně letectva a protivzdušné obrany, které hrály hlavní roli při událostech z 11. září 2001 a jak se ukazuje, hrály i hlavní roli při zinscenovaném pokusu o státní převrat v Turecku. Je proto důvod mít obavy, že hru mezi globalisty a elitami kontroluje někdo mocnější, který se opírá o americkou ozbrojenou moc. A proto je zde hrozba, že tato skupina vyššího řízení může použít tuto sílu i v Evropě.


Oslabení moci NATO a revize mocenského rozmístění sil v Evropě se může dotknout i České republiky a Polska, jak už jsem o tom v pátek hovořil na Svobodném rádiu. Musím však korigovat svůj názor, že tyto změny pocházejí od amerických národních elit. Všechno totiž ukazuje, že to jsou stejné síly, které stály za 11. zářím. Tyto síly nyní usilují o rozložení NATO, po kterém by následovalo mohutné nasunutí jaderných zbraní do 3 až 4 vybraných zemí v Evropě úzce svázaných se skupinou vyšší moci. Týkalo by se to Velké Británie, Polska, České republiky a potenciálně Maďarska. Všechny tyto 4 země se po vojenské stránce vymykají konceptuálním plánům globalistů.


Skupina vyššího řízení nejde po krku Rusku, ale celé lidské civilizaci


Více zde:

http://aeronet.cz/news/donald-trump-vs-hillary-clinton-je-ve-skutecnosti-boj-komplementaru-na-ose-nacionalismus-vs-globalismus-proc-nema-smysl-cekat-na-vysledek-americke-prezidentske-volby-treti-skupina-svetove-moci/

#NWO

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page