Za komunistů bylo „zle“

August 10, 2016

 

Dámy a pánové, musím konstatovat, že československý komunistický režim byl oproti kapitalismu zbabělý, alespoň co se potravin týká.

 

To jsme si na vandr do báglu zabalili kus chleba a nějakou konzervu, například LANSCHMID . Mohu ze zkušeností říct, že jej bylo možné jíst studený i opéct na pánvi, téměř vždy v takovém případě nám dobře posloužilo víčko ešusu, jediná nevýhoda této krmě byla v tom, že jsme měli k dispozici pouze jeden druh LANSCHMID PORK.

 

Dnes je situace zcela jiná, když si chcete koupit konzervu, dát si jí třeba k obědu opečenou s bramborem můžete si oproti komunistické éře vybrat z mnoha druhů od více výrobců. Pro usnadnění výběru se podívejte v klidu domova a vyberte z následujícího videa. Přeji dobrou chuť.

https://www.stream.cz/adost/10011453-lunchmeaty#nejnovejsi

 

Československé zemědělství vyrobilo dostatek potravin pro republiku (kolem 130% spotřeby). Státní rezerva pro případ živelné pohromy, neúrody, či pro případ války byla na tři roky, podobně to bylo v celém Sovětském bloku. V současnosti je k válce možná blíže než za KUBÁNSKÉ KRIZE, ale zásoby potravin dle nařízení EU má ČR na celé tři dny a je závislá na dovozu potravin včetně ovoce a zeleniny. Kvalitu dovážených potravin nelze snad už hodnotit jinak než z názvu vypustit první literu (otraviny) a to doslova. Viz následné, krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=6csWbu2m5Kk

 

Zpropadení komunisti nastavili kontroly na dovážené potraviny tak, že žádný obchodník nemohl vydělávat dost peněz, protože se podobné zboží vůbec nedostalo na trh jako v následujícím případě.

 

Kuřecí játra z Brazílie byla kontaminována žlučí. Zmrazená kuřecí játra původem z Brazílie prodávaná v Penny Marketu

https://www.novinky.cz/ekonomika/411473-kureci-jatra-z-brazilie-byla-kontaminovana-zluci.html  

 

A KOLIK PODOBNĚ ZÁVADNÉHO ZBOŽÍ POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE NEZACHYTÍ LZE JEN SPEKULOVAT.

 

To bylo a stále je přiblblých lží, jak se špatně zachází v ČR s drůbeží v klecových chovech a podobně. Nikoho z vlády ani opozice nezajímalo, že jde pouze o cílené normy, které mají vést k likvidaci českého ROZVINUTÉHO a dobře organizovaného českého drůbežářství, že v EU vymyšlené normy budou vyžadovány pouze na někom, ale ne v zemích  na západ od našich hranic. To ostatně dokazuje další krátké video

 

Továrna na kuřata EU

http://svobodnenoviny.eu/tovarna-na-kurata/

 

Jo, jo, pan Klaus se postaral o volnou ruku trhu, „demokracii“ nevěděl nic o špinavých penězích a podobně. Nutno přiznat, že na to nebyl sám (Dyba, Kočárník a další). Byl by to dost dlouhý seznam a musel bych jmenovat značnou část „politiků“, kteří dodnes sedí ve Strakově akademii, s jejichž souhlasem se děl tento zlořád.

 

A víte co je na tom nejhorší?

 

TO, ŽE JSOU OPAKOVANĚ VOLENI, JEDNOU JE URČITÁ OSOBA LIDOVEC A KDYŽ CÍTÍ, ŽE BY SE NEMUSEL VŮBEC DOSTAT DO SNĚMOVNY, vznikne náhle TOP 09 a hned je tam a občané vidí novou velkou stranu, která slibuje, že to dá do pořádku a planým slibům uvěří. A kdo neuvěří, dá hlas těm, co ten bordel zavinili, nebo se voleb neúčastní.

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook