top of page

Podpora žaloby Byzantského katolického patriarchátu proti zločinecké organizaci Barnevernet


Byzantský katolický patriarchát

Miloš Zeman – prezident České republiky
V Praze dne 10. 8. 2016


Věc: podpora žaloby proti zločinecké organizaci BarnevernetPřipojujeme se tímto k žalobě na norskou zločineckou organizaci Barnevernet podanou Byzantským katolickým patriarchátem dne 20. 7. 2016 Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu. Plně souhlasíme se zněním uvedené žaloby, potvrzujeme argumenty a důkazy v ní uváděné.


Barnevernet je prokazatelně zrůdnou organizací doslova lovící děti ve zdravých a plně funkčních rodinách, které v Norsku žijí, nebo dokonce jen Norsko navštíví. Tento spolek banditů se zjevně zcela vymknul jakékoliv státní kontrole, neboť norský stát nejenže je neschopný ve prospěch ochrany rodin, kterým byly děti uloupeny, jakkoliv zasáhnout, ale dokonce odmítá zabývat se i jakýmikoliv žádostmi o navrácení dětí, a to i v případě, že jde o státní příslušníky cizích zemí a jejich žádosti mají podporu i na nejvyšší mezinárodní úrovni.


Zatímco evropské školství podle pokynů komise EU šikanuje učitele za to, že dítě např. jen pohladí, a dělá z něj hned nebezpečného pedofila, v Norsku jsou děti masově kradeny agenty Barnevernetu, aby byly předány přímo do rukou pedofilů, v lepším případě jen homosexuálů. Většina těchto dětí pak prožívá peklo na zemi, mnohé z nich končí v pornobyznysu, násilnou smrtí nebo sebevraždou. Zatímco Evropa je v šoku nad pedofilními a sadistickými zvěrstvy islámského extremismu směrem k nezletilým dětem, ponechává ji řádění Barnevernetu v naprostém klidu, ačkoliv se ve výsledku od úchylností v ničem neliší. Sociální služby a juvenilní justice norského státu na těchto únosech prokazatelně cílevědomě spolupracují; spolu s Barnevernetem samotným se tak staly prokletím jakéhokoliv zdravého vývoje společnosti. A vrcholem všeho je, že si tito teroristé nahánějící hrůzu všem bezproblémovým rodičům říkají „Úřad sociálně-právní ochrany dětí a mládeže“!Jelikož chapadla Barnevernetu svými činy již pronikají i do zahraničí (přinejmenším rozbitím stovky evropských rodin a únosem tisíců dětí s cizí státní příslušností), zvedá se odpor proti této fašistické organizaci ve stále větším počtu evropských zemí. Jménem Aliance národních sil, která v ČR zastřešuje desítky iniciativ a nejrůznějších organizací, se k nim připojujeme i my a žádáme Mezinárodní trestní soud v Haagu, aby vyhověl výše uvedené žalobě Byzantského katolického patriarchátu v plném rozsahu. Aby tedy postavil Barnevernet mimo zákon jako fašistickou rasistickou a pedofilní organizaci, začal všechny její funkcionáře (jakož i její agenty v juvenilní justici a sociálním systému Norska) stíhat jako nebezpečné mezinárodně organizované zločince porušující veškerá lidská práva a zákony na ochranu rodin a dětí. A také uložil Norsku zařídit okamžité navrácení všech unesených dětí jejich původním rodinám, jakož i povinnost uhradit obětem řádění Barnevernetu veškeré vzniklé náklady a škody, a to vč. škod nemateriálních.


Za Alianci národních sil:


Ing. Oldřich Lukáš

Julie Karlovská

Ing. Václav Princ

PhDr. Vladimíra Vítová

Ing. Karel Janko

Vladimír Dvořák

Ing. Elio Hájek

Ing. Zdeněk Sedlák

Jiří Baťa

Ing. Miroslav Vokřínek

Jiří Sirnica

Ing. Jan Dlouhý


______________________________________________________________________


Podrobnější informace zde:

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34686

http://www.novarepublika.cz/2016/03/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni.html

Publikováno též zde:

https://www.youtube.com/watch?v=6kTMoCm17uw

a zde:

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/podpora-zaloby-byzantskeho-katolickeho-patriarchatu-proti-orgranizaci-barnevernet.html
Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page