POZVÁNKA NA DEMONSTRACI V PLZNI DNE 9. 9. 2016 V 16:00 HOD.

August 16, 2016

 

 

Vážení přátelé, známí, kamarádi,

jelikož si s námi a našimi osudy tahle vláda probruselských vlastizrádců neskutečně zahrává, dochází nám trpělivost! Plzeňské pozvání "sudeťáků", kteří se netají zrušením dekretů prezidenta republiky Edvarda Beneše a znovuobsazením našeho pohraničí, je vrcholem arogance státní moci vůči lidu, proto připravujeme protestní akci, kde dáme jasně najevo, že Čechy jsou Čechů a Němci tady nemají co dělat! 

Konference "sudeťáků" se uskuteční v hotelu Courtyard, Plzeň, Sady 5. května (naproti parkovacímu domu Na Rychtářce), od pátku 9. 9 . 2016 od 16:00 do neděle 11. 9.  do 12:00. Na pozvánce je napsáno, že dokonce českým krajanům budou proplácet pobyt a dopravu! 

 

Pozvánka na konferenci je na stránce: www.sudeten.de/cms/

Kdo by chtěl být nápomocen s přípravou, ozvěte se mi.Ing. Jan Dlouhý
Aliance národních sil
www.aliancens.cz
mobil: 734 639 285 nebo 777 776 749, které bude platit patrně od poloviny příštího týdne a původní zaniká

 

Poznámka - nepřebírejme terminologii landsmanšaftu - je to voda na jejich mlýn:

 

Objasnění termínu Sudety

 

Takzvané Sudety nikdy nebyly jednotkou územně-správní. A to ani za I. ČSR ani později, či dnes. Slovo sudetský se vyskytuje jen v období anexe našeho pohraničí Němci, kdy se část tohoto území nazývala Sudetengau. Slovo "Sudety" je účelovým konstruktem henleinovcům, kteří jej uvedli do své politiky. Má se však vždy jednoznačně hovořit o pohraničí.

 

Objasnění mylně užívaného termínu tzv. "Benešových dekretů"

 

Tento termín je též stvořený a využívaný tzv. sudetoněmeckým landsmanšaftem. Má totiž vytvořit dojem, že je psal sám prezident Beneš, který za ně též odpovídal a dodnes odpovídá. Skutečnost je však jiná. Od samého počátku dekretální normotvorby se na dekretech prezidenta republiky podílela čs. londýnská vláda, Státní rada a Právní komise. Později pak i SNR a košická vláda se svým aparátem. Naše média a část politiků, zvláště těch sudetomilních, však tento termín převzali. Bohužel. My bychom měli používat termín "dekrety prezidenta republiky", který je součástí i naší jurisdické terminologie.


Objasnění termínu "sudeťáci"

 

Pokud by se tento termín psal s velkým písmenem, je určitým uznáním této "národnostní skupiny" za národ. Nemohou ale být  označování za "Sudeťáky", když nepocházejí ani z určitého vymezeného území, jehož název je dán územně-správním členěním státu. Nejsou ani národem, ačkoliv se sami prohlašují za druhý národ českých zemí.

 

Info též zde:

https://www.youtube.com/watch?v=SpMx6yZm_ec

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook