top of page

POZVÁNKA NA DEMONSTRACI V PLZNI DNE 9. 9. 2016 V 16:00 HOD.


Vážení přátelé, známí, kamarádi, jelikož si s námi a našimi osudy tahle vláda probruselských vlastizrádců neskutečně zahrává, dochází nám trpělivost! Plzeňské pozvání "sudeťáků", kteří se netají zrušením dekretů prezidenta republiky Edvarda Beneše a znovuobsazením našeho pohraničí, je vrcholem arogance státní moci vůči lidu, proto připravujeme protestní akci, kde dáme jasně najevo, že Čechy jsou Čechů a Němci tady nemají co dělat! Konference "sudeťáků" se uskuteční v hotelu Courtyard, Plzeň, Sady 5. května (naproti parkovacímu domu Na Rychtářce), od pátku 9. 9 . 2016 od 16:00 do neděle 11. 9. do 12:00. Na pozvánce je napsáno, že dokonce českým krajanům budou proplácet pobyt a dopravu!

Pozvánka na konferenci je na stránce: www.sudeten.de/cms/ Kdo by chtěl být nápomocen s přípravou, ozvěte se mi. Ing. Jan Dlouhý Aliance národních sil www.aliancens.cz mobil: 734 639 285 nebo 777 776 749, které bude platit patrně od poloviny příštího týdne a původní zaniká


Poznámka - nepřebírejme terminologii landsmanšaftu - je to voda na jejich mlýn:


Objasnění termínu Sudety


Takzvané Sudety nikdy nebyly jednotkou územně-správní. A to ani za I. ČSR ani později, či dnes. Slovo sudetský se vyskytuje jen v období anexe našeho pohraničí Němci, kdy se část tohoto území nazývala Sudetengau. Slovo "Sudety" je účelovým konstruktem henleinovcům, kteří jej uvedli do své politiky. Má se však vždy jednoznačně hovořit o pohraničí.


Objasnění mylně užívaného termínu tzv. "Benešových dekretů"


Tento termín je též stvořený a využívaný tzv. sudetoněmeckým landsmanšaftem. Má totiž vytvořit dojem, že je psal sám prezident Beneš, který za ně též odpovídal a dodnes odpovídá. Skutečnost je však jiná. Od samého počátku dekretální normotvorby se na dekretech prezidenta republiky podílela čs. londýnská vláda, Státní rada a Právní komise. Později pak i SNR a košická vláda se svým aparátem. Naše média a část politiků, zvláště těch sudetomilních, však tento termín převzali. Bohužel. My bychom měli používat termín "dekrety prezidenta republiky", který je součástí i naší jurisdické terminologie.

Objasnění termínu "sudeťáci"


Pokud by se tento termín psal s velkým písmenem, je určitým uznáním této "národnostní skupiny" za národ. Nemohou ale být označování za "Sudeťáky", když nepocházejí ani z určitého vymezeného území, jehož název je dán územně-správním členěním státu. Nejsou ani národem, ačkoliv se sami prohlašují za druhý národ českých zemí.


Info též zde:

https://www.youtube.com/watch?v=SpMx6yZm_ec


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page