NADSTRANICKÉ STRÁNKY PROTI ANGELE MERKELOVÉ, KTERÉ PODPORUJÍ VŠECHNY OBČANY, CO BUDOU JAKÝMKOLIV DEMOKRATICKÝM ZPŮSOBEM DNE 25.8.2016 PROTESTOVAT PROTI ANGELE MERKELOVÉ BEZ OHLEDU NA STRANICKOU PŘÍSLUŠNOST...

August 20, 2016

 

Informace o jiných akcích proti A. Merkelové dne 25.8.2016 naleznete také zde:


SEZNAM VŠECH DEMONSTRACÍ A AKCÍ PROTI MERKELOVÉ 25.8.2016 PLUS ONLINE VIDEOPŘENOSY A INFORMACE ZE VŠECH AKCÍ OD PŘÍMÝCH ÚČASTNÍKŮ :


https://www.facebook.com/events/300023457056094


V PŘÍPADĚ, ŽE VÝŠE UVEDENÉ STRÁNKY FACEBOOK ZAKÁŽE ČI ZRUŠÍ, BUDU O DĚNÍ DLE MOŽNOSTÍ INFORMOVAT NA SVÉM OSOBNÍM PROFILU NA VK ZDE:https://vk.com/robertzak


Demonstrace Martina Konvičky a Iniciativy Martina Konvičky (osobní profil - více informací později)


https://www.facebook.com/profile.php?id=100011068687825


Demonstrace Bloku proti islamizaci s názvem "Merkelová vítá ilegální imigranty, my uvítáme Merkelovou!"


https://www.facebook.com/events/1093804040689690/


Demonstrace Pavla Pešana s názvem "Vítání Mutti Merkel v Praze 25.8.2016"
https://www.facebook.com/events/1573659182938273


BEZ ZÁRUKY: Takže 25.srpna 2016 zřejmě kolem 10:00 hodiny dopoledne (nebo eventuálně později) přiletí kancléřka Merkelová na letiště v Ruzyni. Sluníčkáři se těší na to, jak ji před celým světem velmi vřele přivítají v počtu asi 50 lidí. ;-) Já naopak čtu komentáře zde na Facebooku v protisluníčkářských debatách, jak tam asi zřejmě budou na Merkelovou létat nejen peprné nadávky, shnilá rajčata, zkažená vejce ale i kdoví co ještě... ;-) 10 000 protimerkelovců bude ve smluvený moment nečekaně na Merkelovou bučet a pískat. ;-) ;-) Bude dobré tam být asi již brzy od rána, protože policie asi zřejmě zabrání velkým davům skandujícím protimerkelovská hesla se dostat později přímo k ní a naopak zase sluníčkář Peszynski se svou partou pár lidí se zřejmě budou moci zcela svobodně co nejvíce nakrucovat před kamerami a Merkelovou tak, aby to vypadalo, že "všichni" Češi Merkelovou srdečně vítají. ;-) ;-) Nejlépe bude, když policistům a sluníčkářům ukážete třeba nápis "Mám rád Merkelovou" a oni vás v pohodě pustí bezpečnostními zónami. ;-) Pak stačí jen fixou na nápis dopsat na nápis NE a vznikne "NEmám rád Merkelovou". ;-) ;-) To ještě sluníčkáři vůbec netuší, že mezi nimi bude nenápadně infiltrováno mnoho dalších protimerkelovských agentů, kteří tomu "oficiálnímu" přivítání dají ještě navíc velmi neobvyklý a pořádný říz, takže se z toho stane totální parodie, která bude živě vysílaná do celého světa. ;-) ;-) ;-) Český humor opět zvítězí. ;-)


Základní cesta na letiště pro mimopražské:
Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na zastávce Nádraží Veleslavín.
Přestupte na autobus 119 a vystupte na zastávce "Terminál 3", aby jste byli co nejblíže k terminálu T4 Military (staré letiště).


Dále budou sluníčkáři zhruba od 18:00 hodin na Hradčanském náměstí. Vy tam ale klidně přijďte mnohem dřív. Opět tam buďte nenápadní a splyňte s nimi. Jakmile Merkelová vyhlédne nemilosrdně ji vypískejte a vybučte jak jen to půjde.
Také tam antimerkelovci zřejmě chystají srandu jakou svět neviděl. ;-)
Doprava na Hradčanské náměstí: Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na stanici Malostranská a zde přesedněte na tramvaj číslo 22 eventuálně 18 a z ní vystupte na stanici Pražský hrad.


Zde jsou inspirující záběry z velkého protivládního pochodu 17.11.2015:https://www.youtube.com/watch?v=8Ecfjpv_aFE

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook