© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook

NADSTRANICKÉ STRÁNKY PROTI ANGELE MERKELOVÉ, KTERÉ PODPORUJÍ VŠECHNY OBČANY, CO BUDOU JAKÝMKOLIV DEMOKRATICKÝM ZPŮSOBEM DNE 25.8.2016 PROTESTOVAT PROTI ANGELE MERKELOVÉ BEZ OHLEDU NA STRANICKOU PŘÍSLUŠNOST...

August 20, 2016

 

Informace o jiných akcích proti A. Merkelové dne 25.8.2016 naleznete také zde:


SEZNAM VŠECH DEMONSTRACÍ A AKCÍ PROTI MERKELOVÉ 25.8.2016 PLUS ONLINE VIDEOPŘENOSY A INFORMACE ZE VŠECH AKCÍ OD PŘÍMÝCH ÚČASTNÍKŮ :


https://www.facebook.com/events/300023457056094


V PŘÍPADĚ, ŽE VÝŠE UVEDENÉ STRÁNKY FACEBOOK ZAKÁŽE ČI ZRUŠÍ, BUDU O DĚNÍ DLE MOŽNOSTÍ INFORMOVAT NA SVÉM OSOBNÍM PROFILU NA VK ZDE:https://vk.com/robertzak


Demonstrace Martina Konvičky a Iniciativy Martina Konvičky (osobní profil - více informací později)


https://www.facebook.com/profile.php?id=100011068687825


Demonstrace Bloku proti islamizaci s názvem "Merkelová vítá ilegální imigranty, my uvítáme Merkelovou!"


https://www.facebook.com/events/1093804040689690/


Demonstrace Pavla Pešana s názvem "Vítání Mutti Merkel v Praze 25.8.2016"
https://www.facebook.com/events/1573659182938273


BEZ ZÁRUKY: Takže 25.srpna 2016 zřejmě kolem 10:00 hodiny dopoledne (nebo eventuálně později) přiletí kancléřka Merkelová na letiště v Ruzyni. Sluníčkáři se těší na to, jak ji před celým světem velmi vřele přivítají v počtu asi 50 lidí. ;-) Já naopak čtu komentáře zde na Facebooku v protisluníčkářských debatách, jak tam asi zřejmě budou na Merkelovou létat nejen peprné nadávky, shnilá rajčata, zkažená vejce ale i kdoví co ještě... ;-) 10 000 protimerkelovců bude ve smluvený moment nečekaně na Merkelovou bučet a pískat. ;-) ;-) Bude dobré tam být asi již brzy od rána, protože policie asi zřejmě zabrání velkým davům skandujícím protimerkelovská hesla se dostat později přímo k ní a naopak zase sluníčkář Peszynski se svou partou pár lidí se zřejmě budou moci zcela svobodně co nejvíce nakrucovat před kamerami a Merkelovou tak, aby to vypadalo, že "všichni" Češi Merkelovou srdečně vítají. ;-) ;-) Nejlépe bude, když policistům a sluníčkářům ukážete třeba nápis "Mám rád Merkelovou" a oni vás v pohodě pustí bezpečnostními zónami. ;-) Pak stačí jen fixou na nápis dopsat na nápis NE a vznikne "NEmám rád Merkelovou". ;-) ;-) To ještě sluníčkáři vůbec netuší, že mezi nimi bude nenápadně infiltrováno mnoho dalších protimerkelovských agentů, kteří tomu "oficiálnímu" přivítání dají ještě navíc velmi neobvyklý a pořádný říz, takže se z toho stane totální parodie, která bude živě vysílaná do celého světa. ;-) ;-) ;-) Český humor opět zvítězí. ;-)


Základní cesta na letiště pro mimopražské:
Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na zastávce Nádraží Veleslavín.
Přestupte na autobus 119 a vystupte na zastávce "Terminál 3", aby jste byli co nejblíže k terminálu T4 Military (staré letiště).


Dále budou sluníčkáři zhruba od 18:00 hodin na Hradčanském náměstí. Vy tam ale klidně přijďte mnohem dřív. Opět tam buďte nenápadní a splyňte s nimi. Jakmile Merkelová vyhlédne nemilosrdně ji vypískejte a vybučte jak jen to půjde.
Také tam antimerkelovci zřejmě chystají srandu jakou svět neviděl. ;-)
Doprava na Hradčanské náměstí: Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na stanici Malostranská a zde přesedněte na tramvaj číslo 22 eventuálně 18 a z ní vystupte na stanici Pražský hrad.


Zde jsou inspirující záběry z velkého protivládního pochodu 17.11.2015:https://www.youtube.com/watch?v=8Ecfjpv_aFE

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square