top of page

NADSTRANICKÉ STRÁNKY PROTI ANGELE MERKELOVÉ, KTERÉ PODPORUJÍ


Informace o jiných akcích proti A. Merkelové dne 25.8.2016 naleznete také zde:

SEZNAM VŠECH DEMONSTRACÍ A AKCÍ PROTI MERKELOVÉ 25.8.2016 PLUS ONLINE VIDEOPŘENOSY A INFORMACE ZE VŠECH AKCÍ OD PŘÍMÝCH ÚČASTNÍKŮ :

https://www.facebook.com/events/300023457056094

V PŘÍPADĚ, ŽE VÝŠE UVEDENÉ STRÁNKY FACEBOOK ZAKÁŽE ČI ZRUŠÍ, BUDU O DĚNÍ DLE MOŽNOSTÍ INFORMOVAT NA SVÉM OSOBNÍM PROFILU NA VK ZDE:https://vk.com/robertzak

Demonstrace Martina Konvičky a Iniciativy Martina Konvičky (osobní profil - více informací později)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011068687825

Demonstrace Bloku proti islamizaci s názvem "Merkelová vítá ilegální imigranty, my uvítáme Merkelovou!"

https://www.facebook.com/events/1093804040689690/

Demonstrace Pavla Pešana s názvem "Vítání Mutti Merkel v Praze 25.8.2016" https://www.facebook.com/events/1573659182938273

BEZ ZÁRUKY: Takže 25.srpna 2016 zřejmě kolem 10:00 hodiny dopoledne (nebo eventuálně později) přiletí kancléřka Merkelová na letiště v Ruzyni. Sluníčkáři se těší na to, jak ji před celým světem velmi vřele přivítají v počtu asi 50 lidí. ;-) Já naopak čtu komentáře zde na Facebooku v protisluníčkářských debatách, jak tam asi zřejmě budou na Merkelovou létat nejen peprné nadávky, shnilá rajčata, zkažená vejce ale i kdoví co ještě... ;-) 10 000 protimerkelovců bude ve smluvený moment nečekaně na Merkelovou bučet a pískat. ;-) ;-) Bude dobré tam být asi již brzy od rána, protože policie asi zřejmě zabrání velkým davům skandujícím protimerkelovská hesla se dostat později přímo k ní a naopak zase sluníčkář Peszynski se svou partou pár lidí se zřejmě budou moci zcela svobodně co nejvíce nakrucovat před kamerami a Merkelovou tak, aby to vypadalo, že "všichni" Češi Merkelovou srdečně vítají. ;-) ;-) Nejlépe bude, když policistům a sluníčkářům ukážete třeba nápis "Mám rád Merkelovou" a oni vás v pohodě pustí bezpečnostními zónami. ;-) Pak stačí jen fixou na nápis dopsat na nápis NE a vznikne "NEmám rád Merkelovou". ;-) ;-) To ještě sluníčkáři vůbec netuší, že mezi nimi bude nenápadně infiltrováno mnoho dalších protimerkelovských agentů, kteří tomu "oficiálnímu" přivítání dají ještě navíc velmi neobvyklý a pořádný říz, takže se z toho stane totální parodie, která bude živě vysílaná do celého světa. ;-) ;-) ;-) Český humor opět zvítězí. ;-)

Základní cesta na letiště pro mimopražské: Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na zastávce Nádraží Veleslavín. Přestupte na autobus 119 a vystupte na zastávce "Terminál 3", aby jste byli co nejblíže k terminálu T4 Military (staré letiště).

Dále budou sluníčkáři zhruba od 18:00 hodin na Hradčanském náměstí. Vy tam ale klidně přijďte mnohem dřív. Opět tam buďte nenápadní a splyňte s nimi. Jakmile Merkelová vyhlédne nemilosrdně ji vypískejte a vybučte jak jen to půjde. Také tam antimerkelovci zřejmě chystají srandu jakou svět neviděl. ;-) Doprava na Hradčanské náměstí: Jeďte metrem zelenou linkou A a vystupte na stanici Malostranská a zde přesedněte na tramvaj číslo 22 eventuálně 18 a z ní vystupte na stanici Pražský hrad.

Zde jsou inspirující záběry z velkého protivládního pochodu 17.11.2015:https://www.youtube.com/watch?v=8Ecfjpv_aFE


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page