top of page

1968 - Invaze nebo záchrana?


Jen čas vždy ukáže skutečnou historickou pravdu. Když vidíme ekonomické a politické výsledky za posledních téměř 27 let, vypadá to, že "konspirace" o tehdejší záchraně se stává skutečností. Ukazuje na to až příliš mnoho argumentů. USA už tehdy chtěla provést to, co udělala po "něžné" revoluci. Proč byla takzvaná revoluce v režii USA "něžná", je snad zbytečné vysvětlovat.


Brežněv upozornoval tehdejšího prezidenta Novotného na hrozící nebezpečí. Ignorovali ho i Dubček a Svoboda. Nezbývalo mu, než urychleně zakročit. Na německých hranicích totiž byla připravena americká armáda a chtěla zneužít tuto svobodnější dobu k obsazení a následnému vykradení uranu a dalšího bohatství, které jsme tehdy měli. Vyráběli jsme úplně všechno a tím jsme "ohrožovali" jejich obchod a výrobu. Tento problém hned po revoluci "napravili". Pravděpodobně i z tohoto důvodu bylo cvičení Vltava. Ve zvacím dopise bylo psáno. "V souvislosti se složitým a nebezpečným vývojem v naší zemi vás žádáme o maximální utajení tohoto oznámení."


Ruská vojska tady byla jedenadvacet roků. Udělala lokální ekologické škody, údajně miliardové. Zahynulo prý 400 lidí. Celých 21 let však jejich přítomnost u nás nebyla vidět, v praktickém každodenním životě jsme o nich vůbec nevěděli, protože stále pobývali v kasárnách. Byl jsem určitou dobu ve městě, kde bydleli v kasárnách. Celé město ani nevnímalo, že tam jsou. I když jsem šel kolem kasáren, jakoby tam nikdo nebyl, klid a ticho.

Kolik lidí bylo mučeno a zabito v druhé světové válce? Kolik miliardových škod udělala USA, když v poslední den války bombardovala snad všechna větší česká a moravská města a fabriky? Tyto radikální rozdíly skutečně nebijí do očí? Toto zcela nesrovnatelné množství týraných a zastřelených či popravených ve válce a zcela nesrovnatelné materiální škody nikomu nevadí? Proč se stále připomíná už téměř historický, socialistický Sovětský svaz? Proč se vůbec nemluví o současném Rusku, které je pravým opakem SSSR? Proč se úplně zapomnělo na válečné hrůzy Německa, velmi dobře za to placeného Amerikou, za které zaplatili naši prarodiče svým zdravím a svými životy? Proč máme tak krátkou pamět?


Proč nám tehdy naši "spojenci" nepřijeli na pomoc? Nebo jim to snad vyhovovalo? Šlo někdy USA a NWO o blahobyt některého národa? Prý tady měli Rusové atomové zbraně. A americké atomové zbraně dovezené k nám z Turecka vám vadit nebudou?


Kocáb neměl žádnou zásluhu na odchodu sovětských vojsk. Který generál na světě by poslouchal obyčejného rockera? Generál diskutuje výhradně s generálem. Kocáb byl pouhá loutka, která se chlubí cizím peřím.


Více zde:

http://czechfreepress.cz/blogy/1968-invaze-nebo-zachrana.html?hitcount=0Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page