top of page

JAK BY DOPADL ROK 1968. KDYBY SE SSSR ROZHODL PROVÉST ZÁSAH VE STYLU USA?


..... Nejdříve by byly kobercově vybombardovaná některá větší města a z Prahy by zbyly jen ruiny. Pak by pár členů vlády skončilo na oprátce a obětí by byly statisíce. Tak přesně se šíří světem ta dokonalá "demokracie", v zájmu které už byly povražděny miliony lidí....

____________________________________________________________________________


Občas mám pocit, že r. 68 je dobrý jen jako ten "správný" argument různých nemyslících lidí, lidí bez vlastního názoru. Jako argument v zájmu kapitalistické propagace proti Rusku. Je zvláštní sledovat jak vymyté mozky nenávidí Rusko kvůli r. 68. Anebo si to jen tak myslí, protože jim to tak někdo řekl? Není to jen nenávist, která se právě hodí? Zřejmě ano, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Ta invaze měla 108 obětí a proto nenávidí Rusko a pořád je nutné připomínat tento akt násilí. Tak mě jen logicky napadají nějaké otázky. Proč se kamarádíme s Polskem, Maďarskem, Rumunskem... a dalšími? Taky se zúčastnily invaze. Proč se tak zastáváme Ukrajiny? Byla to tenkrát součást SSSR. Proč se tak poslušně cpeme do zadku Německu? Hitlerova válka měla 365 000 našich obětí a ten zatracovaný Sovětský svaz obětoval i za naši svobodu 23 milionů lidí !!! R. 68 měl 108 obětí a další otázka zní, jak by to dopadlo, kdyby ta invaze nebyla?


V té době se otevřely hranice na západ, morálka se uvolnila a víceméně osvobodila, už těžko by to někdo dokázal vrátit zpátky. Tak by se pomalu začalo víc cestovat, obchodovat se západem.... tunelovat, zotročovat.... prostě kapitalizovat. A v 89 bychom byli asi tam, kde jsme dnes - po pás v amerických sračkách... ale dnes bychom v nich byli už po krk.

Dnes je tak moderní opěvovat uSSa a všemožně se jim cpát do prdelí. Tak se zamysleme, jak by dopadl r. 68, kdyby se SSSR rozhodlo provést to ve stylu uSSa.


Nejdříve by byly kobercově vybombardovaná některá větší města a z Prahy by zbyly jen ruiny. Pak by pár členů vlády skončilo na oprátce a obětí by byly statisíce. Tak přesně se šíří světem ta dokonalá "demokracie", v zájmu které už bylo povražděno miliony lidí.

Co kdyby tak už jednou začaly všechny ty slepé ovce myslet svým vlastním rozumem? Já vím, je jednodušší a hlavně pohodlnější prostě jen opakovat vymývačské fráze a nemuset se namáhat nějakým myšlením, jenže až vám to dojde, bude už pozdě.

Chápu, lid v 68-mém. Byl jsem už na světě, ale neměl jsem z toho rozum, ale kdybych byl dospělý, jistě bych taky protestoval. Jen mě tak napadlo, že tehdy se lid dokázal semknout a projevit odpor i přes mrtvoly. Otázka poslední. Jak to, že tenkrát se lidi dokázali vzbudit a dnes, když tu už probíhá mnohem horší a vražednější imigrantská invaze, je většina národa v klidu??? Je už dnešním generacím lhostejné nějaké národní cítění anebo se zas jen čeká až už tady bude mnohatisícová vražedná armáda a svobodu si budeme muset zas krvavě vydobít?

Je smutné vědět, že lidé vědí, co bylo před tisíci léty, ale nějak si nechtějí pamatovat hrůzy války před 70 léty.... a tak si je pořád musí dokola připomínat na vlastní kůži.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page