top of page

Cílem je POHLTIT naši zemi!


Cílem sudeťáků je pohltit (odstranit) Českou republiku. Nejdříve ji roztrhat na „sudety“, Čechii, Moravu, (české) Slezko, tyto části začlenit do euroregionů, které je pak stráví. Např. zbyteček České republiky (Čechii) do euroregionu Heartlandu s dominancí Bavorska. Dělají to nenápadně (salámovou metodou)- postupnými kroky. Vedení ČR už mají většinově „v hrsti“ Soc.dem, Ano, Lidovce. V příštím roce 2017 mají v programu jít o patro níže, v rámci „kulturního jara“ chtějí zhruba v 10 městech „lapat“ krajské politiky do svých sítí.


Ačkoliv nám v rozporu s mezinárodním právem nesplatilo Německo reparace, které by dnes činily více než 3 biliony Kč (tedy český podíl více než 2 biliony, slovenský více než 1 bilion), ještě protiprávně trvají (i když rafinovanými postupy) na reparacích pro odsunuté Němce. A už se jim daří dosahovat prvních úspěchů. Ve válkou zničeném Srbsku, které je nyní „na kolenou“ a má kolaborantskou vládu již odsunutí Němci začínají dostávat restituce.


Aniž si to uvědomujeme, krouží kolem naší země sudeťácké (pangermánské) nebezpečí. Dnes jsou i sami pangermánci „na opratích“ pánů světa – západních superboháčů, protlačujících svůj NWO. Od svého horlivého služebníčkování jim si slibují, že jim také něco tučného „spadne pod stůl“, podobně jako si sudetští Němci slibovali od Hitlera.


Pokud se jim to podaří, pak se v blízké historické perspektivě staneme druhořadým etnikem na našem „přeformátovaném“ území. Podobně jako američtí Indiáni, Lužičtí Srbové, či Srbové v Kosovu.


Informace podávané a zpracovávané Českými národními listy nejsou žádné „bláboly“, ale opírají se o články v tiskových orgánech sudetských Němců: z Německa – Sudetendeutsche Zeitung a z Rakouska – Sudetenpost, které má redakce k dispozici a vše můžeme doložit.


Sudeťáci jsou jako pátá kolona západního panstva podporováni západními politickými představiteli. Nejhorší na tom ale je, že my máme vskutku vlastizrádcovskou vládu. Ohrožuje nás tedy nejen nebezpečí 3. světové války, imigrační destrukce, ale i sudeťácké nebezpečí, kterým se mnohé takzvané vlastenecké či takzvaně levicové strany a hnutí téměř nezabývají. Pokud nás „neskolí“ jiná nebezpečí, může nás zničit sudeťácká hrozba.


Velké množství článků věnovaných této problematice najdete na adrese:

http://www.ceskenarodnilisty.cz/
Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page