TISA: Nová obchodní dohoda by mohla být ještě větší hrozbou pro veřejné služby než TTIP

September 7, 2016

 

TISA je privatizační pakt založený na idei, že vlády musí ustoupit z cesty a dovolit korporacím dělat si co chtějí!!!!!!

 

Z diskuse:


To je ten problém když bojujete PROTI něčemu. Vyplýtváte na to mraky času a sil a oni to nakonec nechají vyšumět do ztracena a vyrobí ještě horší svinstvo o kterém toho lidi ještě moc neví. Vaše protestní kampaň tak začíná znova a lidem musíte od nuly začít vysvětlovat co to ta nová smlouva prostě je a jak moc je škodlivá, řešíte nové právní analýzy, atd.
A to všechno proto, že hrajete podle JEJICH PRAVIDEL, tím pádem nemůžete vyhrát. Oni mají biliony dolarů na to co prosazují, vy ne. A vždy vám předhodí novou kost na hraní, zatímco káru NWO táhnou nerušeně dál.

Jedině když bojujete PRO něco nebo ZA něco tak můžete vyhrát. Protože hrajete podle VLASTNÍCH PRAVIDEL, nikoliv podle jejich, tak jako v předchozím případě.

Protože oni vám předhodí desítky dalších věcí proti kterým můžete protestovat až do konce svého života. Když budete bojovat například za přímou demokracii, tak hrajete podle vašich pravidel a když tuto jedinou věc prosadíte, tak jste je zcela odstavili od moci.

 

ZDROJ:

http://www.nwoo.org/2016/09/05/tisa-nova-obchodni-dohoda-by-mohla-byt-jeste-vetsi-hrozbou-pro-verejne-sluzby-nez-ttip/#more-57355

Tags:

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook