top of page

TISA: Nová obchodní dohoda by mohla být ještě větší hrozbou pro veřejné služby než TTIP


TISA je privatizační pakt založený na idei, že vlády musí ustoupit z cesty a dovolit korporacím dělat si co chtějí!!!!!!


Z diskuse:

To je ten problém když bojujete PROTI něčemu. Vyplýtváte na to mraky času a sil a oni to nakonec nechají vyšumět do ztracena a vyrobí ještě horší svinstvo o kterém toho lidi ještě moc neví. Vaše protestní kampaň tak začíná znova a lidem musíte od nuly začít vysvětlovat co to ta nová smlouva prostě je a jak moc je škodlivá, řešíte nové právní analýzy, atd. A to všechno proto, že hrajete podle JEJICH PRAVIDEL, tím pádem nemůžete vyhrát. Oni mají biliony dolarů na to co prosazují, vy ne. A vždy vám předhodí novou kost na hraní, zatímco káru NWO táhnou nerušeně dál.

Jedině když bojujete PRO něco nebo ZA něco tak můžete vyhrát. Protože hrajete podle VLASTNÍCH PRAVIDEL, nikoliv podle jejich, tak jako v předchozím případě.

Protože oni vám předhodí desítky dalších věcí proti kterým můžete protestovat až do konce svého života. Když budete bojovat například za přímou demokracii, tak hrajete podle vašich pravidel a když tuto jedinou věc prosadíte, tak jste je zcela odstavili od moci.


ZDROJ:

http://www.nwoo.org/2016/09/05/tisa-nova-obchodni-dohoda-by-mohla-byt-jeste-vetsi-hrozbou-pro-verejne-sluzby-nez-ttip/#more-57355

#EU

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page