DEMONSTRACE SPOLEČNĚ ZA VYSTOUPENÍ Z EU, Praha 17. 9. 2016, Václavské náměstí

September 17, 2016

 

SMLXL

Demonstraci organizoval spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem. V úvodu vystoupila skupina Ortel. Byli přítomni přátelé ze Slovenska, z Německa a zdravici poslali přátelé z Maďarska. Vystřídali se mnozí řečníci. Z politických stran byly přítomny: Národní demokracie, Česká strana národně socialistická a Dělnická strana sociální spravedlnosti. Tyto tři strany mají ve svých programech vystoupení z EU a vystoupení z NATO.

 

Zde je projev, přednesený za ANS

 

Vážení přátelé,

 

jednak děkuji za pozvání. Takovéto akce – jako je ta dnešní jsou momentálně opravdu VELMI důležité. Každý z nás, kdo tady jsme, je důležitý!

 

Jistě jste informováni, že v létě byly PSP schváleny novely dvou zákonů - jedná se zákon o volbách do PČR  a o zákon o sdružování v politických stranách a hnutích.

 

Obě tyto novely naprosto likvidují všechny stávající neparlamentní politické strany. Proto Aliance národních sil zaslala otevřený dopis prezidentu republiky s žádostí, aby uvedené novely v žádném případě nepodepisoval. Tento dopis naopak podepsali předsedové a místopředsedové 15 politických subjektů a to napříč politickým spektrem a samozřejmě včetně i jednotlivců. Doposud jsme však žádnou odpověď neobdrželi.

 

Co je však šokující - v případě obou novel, tzv. parlamentní opozice většinou hlasovala pro nebo se hlasování zdržela, či se ho vůbec nezúčastnila. Přehledy hlasování jsou veřejně k dispozici.

 

Ve skutečnosti to tedy znamená, že žádná parlamentní opozice NEEXISTUJE. Parlamentní hlasování takzvané opozice je dokonce většinou zcela v rozporu s proklamacemi opozičních lídrů.

 

Takže bychom měli mít na paměti, že není důležité, co kdo říká, ale co kdo dělá! A hlasování je v tomto případě ČIN!

 

Naše vláda (jako jedna z mála evropských vlád) chce přijmout TTIP a kdyby se to nepodařilo, navrhuje EU ještě něco horšího a to smlouvu TISA.

 

Podle obou smluv mají státy de facto legálně patřit nadnárodním korporacím.

 

Dále Evropská komise hodlá schválit smlouvu CETA, v níž je rovnou řečeno, že o VŠEM rozhoduje sama EK a tím pádem jsou národní parlamenty či volby prezidenta a vše ostatní úplně zbytečné. 

 

Už v těchto senátních a krajských volbách je naprosto nezbytné volit JEN strany, které mají ve svých programech

 

Vystoupení z EU a vystoupení z NATO

 

A naprosto zásadní je volit strany, které neprosazují válku ani naši účast v ní!

 

Tím výrazně omezíme cizí vliv na rozhodování ve vlastní zemi. 

Pokud však znovu dáme moc realizátorům Nového světového řádu a tzv. elitám, kterým má tento řád sloužit - navezou si do naší země nové voliče a nebudou nás již více potřebovat. 

Protože podle usnesení vlády z 27. července č. 703 - vláda zásadně nesouhlasí s návrhem na kriminalizaci jednání spočívajícího v neoprávněném překročení státních hranic občany třetích států.

 

A vláda dokonce nesouhlasí ani s ukládáním trestu vyhoštění všem cizincům, kteří se dopustí trestného činu dle některých paragrafů trestního zákoníku. 

 

Například česká ani evropská média vůbec nehovoří o tom, že vlády Iráku a Sýrie žádají své občany, aby se vrátili do své vlasti budovat vše, co bylo zničené válkou. V mnoha oblastech je totiž mír. Proč tedy například Angela Merkelová a čeští vládní politici netrvají na návratu imigrantů, ale dělají pravý opak? Nejde ve skutečnosti o zánik Evropy jim? Copak si neuvědomují, že tato vlna nelegálních migrantů, kterou sama EU svojí politikou vyvolává a organizuje, smete nejen nás všechny, ale nakonec i je samé?!
 

Takže sečteno – podtrženo: tyto krajské a senátní volby mohou být těmi posledními, kdy můžeme ještě něco ovlivnit. 

 

Pravicovou či levicovou orientaci ponechme stranou, protože nyní jde o naše bytí či nebytí. 

 

Hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) je rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus.

 

V této chvíli je naší životní nutností volit strany, které jsou jednoznačně! PRO vystoupení z EU a z NATO.

 

Je třeba se přesvědčit, zda to, co Vám lídři říkají, mají skutečně i v programech svých stran.

 

Děkuji Vám za pozornost

 

Praha 17. 9. 2016, Václavské náměstí, Praha                                         Vladimíra Vítová

 

Text byl publikován též zde:

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/projev-v-vitove-na-demonstraci-proti-eu.html

 

a zde.

http://www.novarepublika.cz/2016/09/projev-predneseny-za-ans-aliance.html?showComment=1474145646550#c4831488451626770166

 

CELÁ DEMONSTRACE - VIDEO ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=n4z0fviDd28

 

 

Tags:

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook