top of page

DEMONSTRACE SPOLEČNĚ ZA VYSTOUPENÍ Z EU, Praha 17. 9. 2016, Václavské ná​​SMLXL


Demonstraci organizoval spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem. V úvodu vystoupila skupina Ortel. Byli přítomni přátelé ze Slovenska, z Německa a zdravici poslali přátelé z Maďarska. Vystřídali se mnozí řečníci. Z politických stran byly přítomny: Národní demokracie, Česká strana národně socialistická a Dělnická strana sociální spravedlnosti. Tyto tři strany mají ve svých programech vystoupení z EU a vystoupení z NATO.


Zde je projev, přednesený za ANS


Vážení přátelé,


jednak děkuji za pozvání. Takovéto akce – jako je ta dnešní jsou momentálně opravdu VELMI důležité. Každý z nás, kdo tady jsme, je důležitý!


Jistě jste informováni, že v létě byly PSP schváleny novely dvou zákonů - jedná se zákon o volbách do PČR a o zákon o sdružování v politických stranách a hnutích.


Obě tyto novely naprosto likvidují všechny stávající neparlamentní politické strany. Proto Aliance národních sil zaslala otevřený dopis prezidentu republiky s žádostí, aby uvedené novely v žádném případě nepodepisoval. Tento dopis naopak podepsali předsedové a místopředsedové 15 politických subjektů a to napříč politickým spektrem a samozřejmě včetně i jednotlivců. Doposud jsme však žádnou odpověď neobdrželi.


Co je však šokující - v případě obou novel, tzv. parlamentní opozice většinou hlasovala pro nebo se hlasování zdržela, či se ho vůbec nezúčastnila. Přehledy hlasování jsou veřejně k dispozici.


Ve skutečnosti to tedy znamená, že žádná parlamentní opozice NEEXISTUJE. Parlamentní hlasování takzvané opozice je dokonce většinou zcela v rozporu s proklamacemi opozičních lídrů.


Takže bychom měli mít na paměti, že není důležité, co kdo říká, ale co kdo dělá! A hlasování je v tomto případě ČIN!


Naše vláda (jako jedna z mála evropských vlád) chce přijmout TTIP a kdyby se to nepodařilo, navrhuje EU ještě něco horšího a to smlouvu TISA.


Podle obou smluv mají státy de facto legálně patřit nadnárodním korporacím.


Dále Evropská komise hodlá schválit smlouvu CETA, v níž je rovnou řečeno, že o VŠEM rozhoduje sama EK a tím pádem jsou národní parlamenty či volby prezidenta a vše ostatní úplně zbytečné.


Už v těchto senátních a krajských volbách je naprosto nezbytné volit JEN strany, které mají ve svých programech


Vystoupení z EU a vystoupení z NATO


A naprosto zásadní je volit strany, které neprosazují válku ani naši účast v ní!


Tím výrazně omezíme cizí vliv na rozhodování ve vlastní zemi. Pokud však znovu dáme moc realizátorům Nového světového řádu a tzv. elitám, kterým má tento řád sloužit - navezou si do naší země nové voliče a nebudou nás již více potřebovat. Protože podle usnesení vlády z 27. července č. 703 - vláda zásadně nesouhlasí s návrhem na kriminalizaci jednání spočívajícího v neoprávněném překročení státních hranic občany třetích států.


A vláda dokonce nesouhlasí ani s ukládáním trestu vyhoštění všem cizincům, kteří se dopustí trestného činu dle některých paragrafů trestního zákoníku.


Například česká ani evropská média vůbec nehovoří o tom, že vlády Iráku a Sýrie žádají své občany, aby se vrátili do své vlasti budovat vše, co bylo zničené válkou. V mnoha oblastech je totiž mír. Proč tedy například Angela Merkelová a čeští vládní politici netrvají na návratu imigrantů, ale dělají pravý opak? Nejde ve skutečnosti o zánik Evropy jim? Copak si neuvědomují, že tato vlna nelegálních migrantů, kterou sama EU svojí politikou vyvolává a organizuje, smete nejen nás všechny, ale nakonec i je samé?!

Takže sečteno – podtrženo: tyto krajské a senátní volby mohou být těmi posledními, kdy můžeme ještě něco ovlivnit.


Pravicovou či levicovou orientaci ponechme stranou, protože nyní jde o naše bytí či nebytí.


Hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) je rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus.


V této chvíli je naší životní nutností volit strany, které jsou jednoznačně! PRO vystoupení z EU a z NATO.


Je třeba se přesvědčit, zda to, co Vám lídři říkají, mají skutečně i v programech svých stran.


Děkuji Vám za pozornost


Praha 17. 9. 2016, Václavské náměstí, Praha Vladimíra Vítová


Text byl publikován též zde:

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/projev-v-vitove-na-demonstraci-proti-eu.html


a zde.

http://www.novarepublika.cz/2016/09/projev-predneseny-za-ans-aliance.html?showComment=1474145646550#c4831488451626770166


CELÁ DEMONSTRACE - VIDEO ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=n4z0fviDd28


#EU

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page